Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Merjek lépni? Vagy várjam meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek lépni? Vagy várjam meg hogy majd ő kezdeményez?

Figyelt kérdés
Egy fiuval a suliban egész jóba lettem és sok közös van egymásban. Àlltalában vele szoktam hazamenni a suliból. Tetszik is nekem de nem merek lépni. Igaz ad jeleket de nemtudom... Ha meg igazából nem is tetszem neki akkor meg mi lesz? Nézzük majd egymást a suliban. Tök kínos lenne. Szerintetek gáz ha a lány kezdeményez vagy várjak egy kicsit hogy majd ő lépjen?

2019. márc. 18. 02:19
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Miért lenne gáz?

Legalább nem kell évekig várnod, hogy valami szerencséd legyeb közben....

2019. márc. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
ha jobban húzod az időt, annál jobban köddé fog válni
2019. márc. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha vársz. Ne te kezdemenyezz, tapasztalatbol beszelek, nem biztos hogy jol fog elsülni
2019. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdeményezz. Ha rosszul sül el, max elkerülöd, más veszíteni valód meg valószínűleg nincs. Én pl megtettem, és bejött. (Kockázat nélkül nincs nyereség... ;))

(L)

2019. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj vele, de ne támadd le azonnal azzal, hogy bejön neked, stb, hanem először mondd, h konoly témáról szeretnél vele beszélni, és kérdezd meg, mit érez irántad. Ugye majd válaszol, és azután már csak hallgass a szívedre:)❤

Deee a legfőbb, hogy élőben intézd, amikor kettesben vagytok!

Aztán írj, hogy mi lett!;)

2019. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!