Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek gond e?

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek mennyire számít cikinek, vagy furcsának egy 15 éves lány és egy 20 éves fiú kapcsolata?

( 20/F vagyok. )

A valaszokat előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kapcsolat, korkülönbség, szerelem, szeretet, pár, gáz, rossz

máj. 14. 12:05  Privát üzenet  

A válaszok
Semennyire, ha a lány van azon a szinten. Ha te vagy a lány szintjén az baj.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 14. 12:09 Privát üzenet
Egyetértek az első válaszolóval.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 14. 12:12 Privát üzenet

És egy 15 éves lány és 12 éves fiú kapcsolata?

A tiéd még mindig jobb:D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 14. 15:23 Privát üzenet
Ameddig a tetteitek nem ütköznek törvénybe (tudod, kiskorúakra vonatkozó törvények) addig szerintem nem kell foglalkozni mások véleményével. Ha szeretitek egymást akkor csak az számít.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 16. 15:45 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

Ebben a korban nem igazán szerencsés az 5 év korkülönbség. Te már jószerivel felnőtt vagy, a csaj még bakfis.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 16. 19:26 Privát üzenet
tantótanuló nevű felhasználó válasza:

Rendben van, de azt tudnod kell, hogy ő még kiskorú. Szóval vigyázz rá, mert aztán meggyűlhet a bajod a törvénnyel, ha apu beint.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 16. 23:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tetszik egy lány aki 3 évvel fiatalabb, annyi a gond hogy én 16 vagyok ő meg 13 (az egyik lány az osztályomból aki jóban van vele azt mondta hogy én is tetszem neki). Mit tegyek?
Az lenne a gond hogy 3. hónapja koslattam a lány után és ma irtam neki verset és elmondtam mit érzek és azt mondta látja hogy milyen fontos vagyok neki idővel megprobálhatjuk. NA...
Hanyagol a pasi, mi a gond?
Összejöttem a legjobb barátommal és le akar velem feküdni, de én nem állok készen rá. Mit tegyek?
Lehet, hogy nem ide tartozik de ha egy lány megkérdezi a fiút hogy hisz e Istenbe az nem fog kigúnyolni hogy ilyet kérdezek? Vagy ezzel mincs semmi gond? ☺
Nem tudom nekem nincs szerencsém a fiuknál. Azok mindig csak a nagymellü es nagyseggü lanyokat szeretik. Engem nem tartanak vonzónak mert vékony vagyok. Igaz hogy 8-dik osztályt...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!