Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom nekem nincs szerencs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom nekem nincs szerencsém a fiuknál. Azok mindig csak a nagymellü es nagyseggü lanyokat szeretik. Engem nem tartanak vonzónak mert vékony vagyok. Igaz hogy 8-dik osztályt fejeztem de akkor is. Az gond ha vágyom a szerelemre?

Figyelt kérdés
segitség!

2018. júl. 8. 04:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. És ha még csak 14 vagy, az alakod is nőiesedhet még. Meg nem csak a nagymellű csajok találnak maguknak pasit, nekem is volt már mindenféle mellű.
2018. júl. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 October15 ***** válasza:
100%
Azért 14 évesen még bőven nem késtél el semmivel + nem, nem csak a nagymellű, nagy seggű csajok érdeklik a pasikat.
2018. júl. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Nekem jobban tetszenek a vékony lányok. Kár hogy még túl fiatal vagy, kérnék különben képet ;)
2018. júl. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami idióta térhódítás a nyugati médiából, én kifejezetten utálom eme nő típusokat, mindig a sportos, vékony, természetes alakú, és szépségű lányokért voltam oda, egy feszes formás tenyérbe illő cici számomra ezerszer szebb, mint a nagy dudák.

Abszolút nem gond ha vágyod a szerelmet, én is már 8-ban vágytam rá, és a második félévben már jártam is egy évfolyamtárssal, a szexre mondjuk utána még várni kellett nyári szünetig :)

Ne add fel mert ez nem szerencse kérdése, hanem még nem jött el akinek te kellesz, soha nem lehet tudni, lehet például nekem te lennél az istennő, igaz én már 26 vagyok, ami most még nagy különbségnek számít, de a nővéremnek is 15 évvel idősebb férje van, két gyerek és boldog házasság.

Szerintem várj türelmesen, aminek/akinek jönnie kell, az jönni fog !

2018. júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2018. júl. 8. 12:53
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a vékony lányokat

16f

2018. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a vékonyabb lányokat kedvelem.
2018. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A mellméretüket nem kritikus, bár szeretem ha nagyobb, de ha kisebb az se gáz.

A nagy segg viszont nálam kizáró ok!

32/F

2018. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Még csak most fognak igazán kezdődni a dolgok, nem maradtál le semmiről :)

A preferenciája meg mindenkinek más, én nekem pl a deszka csajok az eseteim.

2018. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

És ha azt írom, hogy biztos van olyan srác, akinek bejössz? Csak mondjuk félénk? :)

Van egy 14 éves lány ismerősöm, aki szintén vékony, kislányos testalkatú, viszont igaz, ő nem tudja, de nagyon sok srác odavan érte. :)

2018. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!