Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az lenne a gond hogy 3....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mreyes kérdése:

Az lenne a gond hogy 3. hónapja koslattam a lány után és ma irtam neki verset és elmondtam mit érzek és azt mondta látja hogy milyen fontos vagyok neki idővel megprobálhatjuk. NA most, ilyenkor mit szabad mit nem? Hova vigyem el?

Figyelt kérdés
2019. febr. 14. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Ha konkrétan azt írta le, hogy "idővel megpróbálhatjuk" az egy olyan friendzone, amit te az életben nem fogsz kiküszöbölni. Ha megfogadsz egy tanácsot, akkor te is offolod.
2019. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bratyesz már eggyüt vagyunk nem értem miért lenne rögtön friend zone?
2019. febr. 14. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz semmi.
2019. febr. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Várj egy kicsit, aztán idővel meglátod, hogyan viselkedik veled szemben.

Ám, ne várd azt, hogy holnap a karjaidba omoljon. Adj neki pár hetet, tartózkodj a látóterében, de ha semleges lesz - keress más leányt!

2019. febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!