Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Próbálkozzak még vele vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak még vele vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki az osztálytársam már két éve,de igazán ebben a tanévben lettünk jóba. Összebarátkoztunk és az egyik legjobb barátom lett. Vagyis annál több.

Néhány hónappal ezelőtt azt vettem észre, hogy már másképpen tekintek rá. Beleszerettem. Nem mondtam el neki egészen három héttel ezelőttig, amikor is erőt vettem magamon és bevallottam neki mindent.(Én azt hittem, hogy ő is érez valamit irántam,mert volt néhány félreérhető kijelentése) Azt mondta,hogy ő nem érez így irántam.

Teljesen összetörtem, hisz ő az első 'igazi nagy szerelmem". Nem is tudok azóta másra gondolni csak rá. Egyszerűen nincs kedvem semmihez.

Megkérdeztem tőle, hogy egyáltalán tudna-e érezni irántam szerelmet.Erre azt írta,hogy nem lát rá reális esélyt, de soha nem mondja, hogy soha.Ez mit jelenthet? Van értelme még próbálkozni vagy hagyjam az egészet?



2019. máj. 14. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Egyenlőre maradjatok barátok, ha ez neked is jó. Majd a sors eldönti.😁
2019. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Idővel még kialakulhat benne az érzés (ha tudnád hány olyan kérdés van itt napi szinten, amiben a lányok fejtik ki, hogy mennyire rosszul döntöttek amikor hetekkel ezelőtt vissza utasították a srácot, aki szerelmet vallott nekik.. ._.), de azért ne könyveld el és ne éld bele magad. Ha úgy van, próbálj közelebb kerülni hozzá, persze csak tapintatosan, ne hirtelen, és csak akkor, ha úgy látod engedi, nyitott erre. Egyébként meg eléggé egyenes választ adott, szóval sokat ne erőlködj ha nem látsz változást.
2019. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
10 év múlva. Úgy értette, hogy először lefekszik a menő srácokkal és kipróbál mindent szexteren ,aztan, ha mar belejössz az analba akkor veled is.
2019. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mondta a soha ne mondj sohát, mert nem akart megbántani. Sajnos ő nem érez így irántad és ezt nem tudod kierőszakolni belőle. Ha barátként tudod még tartani a kapcsolatot, akkor okés, ha nem, akkor nem fog működni a barátság.
2019. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!