Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki, próbálkozzak még,...

Levendula05 kérdése:

Írjak neki, próbálkozzak még, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori: Két évvel ezelőtt elkezdtem levelezni egy fiúval,közöttünk régebben úgymond "plátói" szerelem volt. Tudtunk egymás érzéseiről, de a végén nem egymás mellett döntöttünk. Nagyon megörültem neki, mert mindig is jó és kedves emlékeim voltak róla.

Szinte 1 éven keresztül tartottuk a kapcsolatot, én úgy gondolom, hogy mély és jó barátság alakult ki közöttünk. Tavaly nyáron sajna ő megszakította a kapcsolatot, de az okát a mai napig nem tudom. (Valószínűleg az lehet benne, hogy a párommal a szakítás szélén álltunk, de a végén nem szakítottunk...) Nem mondom azt, hogy nem esett jól a nehéz időkben a segítsége és a támasz, de nem használtam lelki szemetesnek. Azt nem írtam meg neki, hogy a barátommal nem szakítottunk, ezt személyesen akartam elmondani neki. De a találkozásra már nem adott lehetőséget. Tavaly óta elég sokszor írtam neki, amire áprilisban kaptam 1 választ, azóta se semmi.

Nekem nagyon hiányzik a barátsága, de ezt még konkrétan nem írtam meg neki.

Szerintetek megéri még 1 utolsó nagy "tisztázok mindent" levelet írni? Vagy az ő részéről ez nem is barátság volt?

Ti mit tennétek, vagy tettetek ha voltatok hasonló helyzetben?


2010. júl. 31. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp írj neki még utoljára, különben bánni fogod, hogy mi lett volna.
2010. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Feltétlenül írj!
2010. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
írj neki - próba szerencse. Inkább írj neki,vagy válaszol vagy nem -de te megpróbáltad és nem kell azon rágódnod,h mi lett volna ha...
2010. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak minden egyes levelemnél úgy éreztem, hogy pusztába kiáltott szó. Volt már kedves levél, gonosz levél... Arra válaszolt amikor azt írtam, hogy nem akarok semmilyen lenni (főleg nem szemrehányó),hanem csak érdeklődöm, hogy mi van vele.
2010. júl. 31. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, írj neki, az lesz a legjobb megoldás. Veszíteni nem veszíthetsz ezzel.


De úgy hiszem, hogy nála nem csak barátság alakult ki. Márpedig ezt saját tapasztalatból mondom. Velem is volt egy ilyen történet, csak akkor én voltam az ő helyében, ha értitek, mit akarok mondani.

Tehát találkoztam ismerősökön keresztül egy fiúval, nagyon szimpatikus volt, sokáig tartottuk a kapcsolatot. Ő csak barátnak nézett, én meg nem mondtam neki, hogy szeretem, titkoltam, mert tudtam, hogy nem én kellek neki. Hát ezért nem akartam megnehezíteni a dolgát, mindig támaszt nyújtottam, tanácsot adtam. Teljesen önzetlenül... De egy idő után már szinte én bolondultam bele a dologba, hát nem beszéltem vele egy ideig. Mikor más kereste az társaságomat, próbáltam tartózkodni, de nem sokáig ment, végül elfogadtam a helyzetet újra. (Később rájött, hogy mindenkiben engem keresett, de ez már mellékes.)

Hidd el, hogy ha számítasz neki, akkor nem fog elküldeni a fenébe. Igenis kérdezd meg tőle a levélben, hogy hogyan viszonyul hozzád! Írd meg neki, hogy nem akarsz neki rosszat, hiányzik neked barátként, de nem akarod kihasználni... Te tudod, hogy mit súg a szíved, hogy mit írj neki. Sok szerencsét!

2010. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Olyan rossz érzés volt, hogy éjszaka vele álmodtam. Aztán ma néztem, hogy az egyik közösségi portálról kitörölte magát.Ezt egy kicsit olyan jel félének vettem, hogy akkor na, ma meg kellene tennem.

2010. júl. 31. 22:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor mindent bele. :)

Hidd el, valószínűleg neki sem olyan jó a helyzet, ha olyan közel tudtatok egymáshoz kerülni. (Megint csak a saját tapasztalat)

2010. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is voltam így egy baráttal, aztán az -igazi- mindent tisztáó levelemre válaszolt azóta is tartjuk a kapcsolatot, össze-összefutunk. sok szerencsét!
2010. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!