Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit tudok csinálni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tudok csinálni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki szerintem tetszik (összerándul a gyomrom ha rá gondolok és mosolyoghatnékom lessz, néha el is pirulok). Én még nem voltam szerelmes, az a későn érő tipus vagyok.

Nem a mi osztályunkba jár de egy évfolyamba.

Van egy osztálytársam akinek szintén tetszik. Ő az eggyik legjobb barátnőm. Nekem régebb óta tetszik, de a barátnőm nem tudja.

Ő elmondta nekem hogy tetszik neki, de én nem meetem neki.Neki annyi fiú tetszett már nekem meg most elösször tetszik valaki és tessék.

Ö szerelem téren bagyon "agresszív". Az egyik lány aki folyton arról beszélt aki ezelött tetszett neki, azzal eléggé összeveszet.

Az a baj hogy ha a fiút nézük se felé sem felém nem mutat nagyobb dolgot a bárátság/ismerősén kivűl.

Kinézetre és tulajdonságokba a barátnőm lever engem. Sokkal magabizosabb, talpraesettebb. Szebb a haja is, nincs az arcán eggyetlen pattanás sem, nekem meg van. Keskenyebb a válla, csípője. Ő eléggé sminkeli magát én meg nem nagyon.

Esélytelennek érzem magam melette, el sem merem neki mondani hogy nekem is ő tetszik.

Szóval mi legyen?

Tanácstalan vagyok? Elmondjam a barátnőmnek?

És ha összejönnek? Nekem össze fog törni a szivem és a lelkem is.


2019. máj. 19. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Leirtad hogy nem mutat egyikotok fele sem komolyabb erdeklodest.csak barat/ismeros szinten..akkor ne gyotord magad.

Hiaba is mondanad el..

2019. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát jó...

De amúgy nem tudom igazából hogy milyen viszonyba vagyunk a sráccal.

Kicsit az a visszahúzodósabb, csöndesebb tipus.

Én régebben beszéltem vele, sőt nagyritkán még most is. A barátnőm nem beszél vele, de mindig mosolyog neki, másképp viselkedik a közelébe.

Amikor látom rá nézek, de nem nézem sokáig. Ha észreveszi hogy ránéztem vissza néz (néha találkozik a szemünk) és akkor rám mosolyog.

Még igy sincs semmi esélyem?

2019. máj. 19. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:

hát ha igazán jó barinők vagytok,akkor miért ne mondanád el?? alap,hogy elmondod. Mi lenne a baj,ha barátok vagytok,akkor 1 pali mit számít? ha meg annyira odavan érte,hogy miatta veled rontaná a kapcsolatát,akkor meg kaksizd le a fejét. =)


És soha ne magadhoz hasonlítsd az embereket, főleg ne a kinézetét, mindenkiben megvan a maga szépsége. =)


21/F :)

2019. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!