Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelme vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsis0328 kérdése:

Szerelme vagyok egy lányba, mikor meglátom majd meg őrülök mert annyira szerelmes vagyok belé. Nem tudom hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Finoman
2019. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hívd el valahová, ahol nyugodtan tudtok beszélgetni
2019. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kettesbe legyél vele az a lényeg! Én is idén vallottam egy szerelmet a lánynak (aki most már a barátnőm lett) és meglepődött rajta. Én is alig mertem elmondani, de szedd össze magad, mert hidd el utána büszke lehetsz magadra te is úgy, mint én! Igaz nem jöttünk össze vele mi, akkor, mert szégyenlős volt a barátnőm. De most már sikerült, harcoltam érte és megszereztem. Szóval ha boldog akarsz lenni, akkor mondd el neki.
2019. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!