Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Küldött magáról képet írtam neki hogy milyen szép és akkor küldött olyan képet amin csókot küld, nem imserem most beszéltünk először, de már találkozni akar velem, meg szíveket küldözget, el akart velem menni diszkóba is, meg írta hogy nem e lenne baj hogyha kontaktban maradnánk, szerintetek bejövők neki vagy csak szimplán barátkozik?
2019. máj. 10. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt nem szerelemnek hívják, hanem alkalmi partner keresésnek
2019. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont.
2019. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tipikus ribi viselkedés
2019. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerelmes-e, de már felrakta a combjaira az irányfényeket, és két kivilágított dildóval mutatja, merre van a hangár.
2019. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, persze. Pontosan, szerelmes. 1 pillanat elég volt hozzá.
2019. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 GuyFromNewCity ***** válasza:
7%

Hát vagy tényleg szeret VAGY CSAK SZIMPLÁN A DÁKÓD KELL NEKI

Vagy egy úgymond "szűzqurva" aki mielőtt sex lenne lelép a faxba.

2019. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszélgetni most is, de szerintetek megvárjam amíg ő ír vagy írjak én neki?
2019. máj. 14. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!