Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom nem kar szexelni?

Figyelt kérdés

Igazából itt kaptm már negatív és pozitív válaszokat is,de ugye erre való ez a platform,és ezért is írok most ide,hogy talán valakinek a "tanácsát" megtudjam fogadni.

Szóval van egy barátom,akivel szuper volt a szex meg minden nem sok idegeje vagyunk amúgy együtt,szóval olyan sokszor nem is feküdtünk le,talán 3szor eddig,de 1 hónapja semmmi.

Egyszer ott volt az esély,de láttam,hogy fáradt áh mondom most békén hagyom.

Aztán egyszer következő hétvégén meg volt,így ugye nálam ez "akadály"(kinek mi)

Aztán az utolsó hétvégén se volt semmi,talán kicsi tapi,de azon kívúl semmi...

Bennem van a hiba?

Mit kéne csinálnom?



2019. máj. 19. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Hány évesek vagytok? Nem tudod pontosan hányszor történt meg ha csak 3 alkalom volt? Nah m1.

Lehet, hogy csak szimplán fárdat volt, nem írtad, hogy dolgoztok-e vagy hány évesek vagytok.

De az a biztos, ha tőle kérdezed meg, mi csak tippelni tudunk, amivel nem vagy előrébb.

2019. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

19 évesek vagyunk,igen ő dolgozik,én még suliba járok.

Igazbából azért írtam ide,mert nem akarom lerohanni,hülye kérdésekkel,mert lehet csak én látom úgy,hogy hozzám nincs kedve.

2019. máj. 19. 21:44
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Nyilvan rohadt faradt munka mellett.

Nalunk van olyan idoszak, mikor 2-3 naponta van , de van olyan is hogy havi 1-2 alkalom. En is ilyesmiket gondoltam mint te, de amikor en is elkezdtem koran kelni es fizikai munkat vegezni mar teljesen megtudtam erteni, hogy az utolso amit kivan az a szex. (Foleg nalunk, ahol eleg jo testedzesnek szamit egy menet)

2019. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%

Hát, kislány, rossz hírem van... 90% hogy van neki valaki más.


Ha nem így van, akkor valamit orbitális módon elrontasz éppen: igénytelen vagy, koszos vagy, büdös vagy, vagy más miatt taszítod őt. Ha ez nincs, akkor jobb, ha felkészülsz a legrosszabbra.

2019. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Van neki mar mas
2019. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem minden ferfi patkany, hogy szeretot tartson :)
2019. máj. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Kapd el a farkincáját és dugd be a nunidba ha ennyire viszket.
2019. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Kérdezz rá, és mondd el hogy zavar ez téged és nem érted az okát
2019. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Irigylem a problémád! :D
2019. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi hetente egyszer találkozunk a párommal de akkor szinte mindig csináljuk.

Ő is dolgozik, és kemény fizikai munka úgyhogy nem a legjobb.

Mostanában egyébként ő is kicsit változott de még nem jutottam el odáig hogy rá is kérdezzek.

Szerintem kerdezd még, ezzel nem hiszem hogy fárasztani fogod és csak ő tud jó választ adni. Se én , se a többiek nem fognak tudni olyan választ adni ami valóságos.

2019. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!