Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhetek iránta, ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhetek iránta, ez szerelem jele vagy csak egyszerű vonzódás?

Figyelt kérdés

2 éve ismerem ezt a lányt. Soha nem beszéltem vele, kb semmit, max egy-két szót a suliban. Egy kis ideje (1-2 hét) olyasmit érzek iránta amit évek óta senki iránt. (16 éves vagyok) Még soha nem volt barátnőm, szóval nincs semmi ilyesmi tapasztalatom. Állandóan rágondolok, izgatott leszek, melegség és boldogság tölt el. Láttam előtte valakit, akit kb a legszebb lánynak tartottam és úgy gondoltam senki nem lehet nála szebb. Most viszont valahogy, sokkal szebbnek tartom ezt a bizonyos lányt. Akárhogy viselkedik és akármit visel, akkor is különlegesnek tartom. Néha csak ülök és azon gondolkozom ahogy átölelem...

A többi lány valahogy háttérbe szorul és senki sem lehet nála elbűvölőbb számomra.. más eszembe sem jut, csak ő.. Amikor gondolkozom azon, hogy ez mi lehet és másra gondolok akkor csak az jut eszembe, hogy valahogy más amit iránta érzek, kicsit megmagyarázhatatlan..


Nagyon foglalkoztat a téma, gondoltam megkérdezem mások véleményét.



2019. máj. 22. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem beszéltél még vele.

Nagyon tetszik neked, és szimpatikus, ezért amikor róla ábrándozol, akkor a személyiségét is tökéletesnek képzeled el, és amikor rá gondolsz, meg arra hogy beszéltek, mindig azt mondja amit te hallani akarnál tőle, szóval számodra kb mindig tökéletesek a válaszai, meg amiket mond. De ezt csak képzeled.

Menj oda hozzá, és beszélgessetek. Vagy írj rá, hívd el valahova. Lehet hogy tényleg kedves, és a személyisége is tetszene neked, de lehet hogy bunkó lenne veled, vagy kiderülne hogy olyan szokása van, amit te nem tudsz elviselni. Vagy csak szimplán bunkó. Nem tudhatod. Lehet hogy van barátja. Vagy még nem akar pasit.

Ez még nem szerelem, de próbáld megismerni.

2019. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz, elég nagy hátrány, hogy szinte semennyit sem beszéltem vele. 2 év alatt valamennyire megismertem a személyiségét. Láttam jót és rosszat is bizonyos szempontból, de eddig nem érdekelt, de most még órán sem figyelek csak miatta. Ha továbbra is így fent fog állni a dolog, lehet erőt kell vennem magamon. Viszont nem akarom erőltetni, csak ha kölcsönös a dolog, azt meg nem tudthatom. Sokszor érzem magam esélytelennek, de ennél az esetnél ez az érzés különösen jelen van. Ha jól tudom szabad, de szerintem cseppet sem érdeklem őt. Soha nem néztünk össze, de szerintem még soha nem is láttam volna, hogy engem néz. Minden esetre köszi a válaszod:)
2019. máj. 22. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hát, jól elárasztották az agyad a boldogsághormonok, annyi szent :) ez még csak vonzódás, de ha megismered, jó alap a szerelemre.
2019. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja meg kicsit félek, hogy a maradék két évre beégnék ha felkészületlenül próbálkoznék.. Csak nagyon furcsa, hogy eddig csak egy szimplán jó csajnak tartottam, most meg a semmiből úgy érzem, hogy meghalnék érte... Talán csak azért mert még nem volt senkim.
2019. máj. 22. 19:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, egyébként nem túloztam, tényleg ez a helyzet. Mióta megírtam a kérdést azóta is csak rá gondoltam kb
2019. máj. 22. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Abszolút vonzódás

De tényleg ahogy a többiek írták előttem,beszélj vele minél hamarabb

Ha túl sokáig vársz,lehet hogy teljesen másnak fogod elképzelni őt és mivel régóta vonzódsz hozzá,kötődni fogsz hozzá,ami azt jelenti hogy ha nem jönne össze sookkal rosszabb lesz a felejtős időszak így meg megkönnyíted a dolgodat mindenképpen

Kevesebb ábrándozást,több beszédet!

(Tapasztalat)

2019. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Kb 5 év után először kötődök ennyire valakihez és teljesen elfelejtettem, hogy milyen is volt. Pontosan ezért tettem fel a kérdést.. egyáltalán nem érzem magam felkészültnek.. 3 hét múlva vége a sulinak és akkor 3 hónapig nem látom, szóval ez is nagyon jókor jött... :/ Sajnos írni neki, csak úgy elhívni nem hívhatom el ha még nem beszéltem vele. Ahhoz, hogy olyan viszonyba kerüljek vele ahhoz meg idő kell, szóval teljes a dilemmám :'D
2019. máj. 23. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!