Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudna segíteni valaki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beluska55 kérdése:

Tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A barátnőm úgynézki elhagyott, akivel majdnem 3 évig együtt voltunk. Kb 3-4 hónapja kezdődött azzal az egész, hogy elkezdtem őt elhanyagolni meg leszarni. Állandóan veszekedtünk, csesztettem, bántottam (szavakkal) nemtudom miért csináltam ezeket. És elege lett, megmondta. Nem szeret, nem akar látni, hagyjam békén, aztmondja nem azt érzi mint régen, sőt szinte már semmit. Aztmondta elkúrtam de azt is hozzátette hogy elkúrtuk, mondjuk azt nemtudom hogy ő mivel kúrta el. Azt mondta ennek a kapcsolatnak nincs jövője. De én szeretem és meg is mondtam, de nem nagyon érdekli. Valaki esetleg valami tanáccsal eltudna látni? Hogyan szerezhetném vissza? Vagy hogy mit csináljak? Kérlek titeket. Fontos lenne. Esetleg egy szakembert Miskolcon tud valaki mondani?

2019. máj. 23. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó tapasztalat lehet a jövőre nézve. Hidd el, mindenki így vagy hasonló helyzetekből tanulja meg, hogy mikor mire kell figyelni, hogy akit szeret az ne hagya el.


Egyébként a kapcsolatok nagyon magy része 2. evben vagy a 6-7. evben megy tönkre, mert a szerelem azon fajtája amit te erzel, az altalaban 2 ev utan eltunik es megkell hogy talaljatok a masik fajta szerelem/szeretet erzest. Ha ezt nem talalod meg, akkor sosem lesz par evnel josszabb kapcsolatod. A parkapcsolat is egy olyan dolog, amin dolgozni kell, hogy mukodjon es ne avuljon el, pont ugy mint egy testepitonek az izmain.

A rózsaszín köd sem tart sajna örökké, ezért megkell hogy találd a szerelemnek több -fajtáját is.

2019. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hany evesek vagytok ?
2019. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én 19, ő pedig 17.
2019. jún. 1. 10:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!