Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lány aki tetszik őrült?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány aki tetszik őrült?

Figyelt kérdés

Ma együtt volt tesóm azzal a lánnyal akibe már régóta szerelmes vagyok, de annyira nem ismerem.

Láttam hogy fel van mentve, a többi osztály pedig kint volt az udvaron, ezért ő egyedül ült a lelátón. Oda akartam menni beszélgetni, de láttam hogy fülhallgató van rajta, és nem akartam zavarni ezért csak figyeltem. Tudom hogy gáz, meg kémkedés, de ső tuti nem vett észre.

Egy idő után pedig észrevettem hogy motyog magában. Mindenfélét mondott, de nagyon kevet hallottam belőle.

Volt amikor csak magában beszélt, de egyszer Pl hallottam, hogy a Hamletből a lenni vagy nem lennit és az utána lévő részt mondja.

Ez aány őrült?



2019. máj. 24. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Hat legtöbbször a lányok akkor szoktak ilyenek lenni amikor valami zavarja őket. Ha tetszik szépen ajánlom hogy ismerd meg. Attól hogy beszél magában az nem azt jelenti hogy bolond ismerd meg és ha nem az eseted akkor csak legyetek barátok.

Ha valami kérdésed van még akkor gyere privátba 😌

2019. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem az. Lehet, hogy hangoskönyvet hallgatott, vagy tetszett neki a monológ. Azt azért érdemes tudni, hogy egészen a reneszánsz korig, ha az ember olvasott bármit, azt félhangosan tette akkor is, ha egyedül volt. Sokan olvasnak egyedül is suttogva. És nagyon sokszor vannak az embernek olyan erőteljes gondolatai, amelyeket úgy érzi, muszáj kimondania, sokan meg is teszik ezt időnként. Biztos vagyok benne, hogy pl. akik most ezt olvassák, azok közül is mindenkinek volt olyan élménye, hogy magában beszélt hangosan.
2019. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Sosem beszeltem magamban, sosem sutyorogtam.... pedig rengeteget olvastam mindig is.
2019. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy olvasott, mert szerintem énekelt is. Azt nem hsllottsm hogy mit, meg halkan.

Nem az hogy nem az esetem, de mi van ha ezen kívűl még vannak fura dolgai?

Meg nem is nagyon ismerem, mert nem vagyunk osztálytársak.

2019. máj. 24. 10:49
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha alig ismered, akkor nem vagy belé szerelmes.

De csak őrült csajokkal érdemes kezdeni. Legyél te is bolond. Az élet túl rövid ahhoz, hogy komolyan vegyük.

2019. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Tudod lehet hogy pont ezért kell megismerned meg van egy mondás akit melled rendelt a sors azt az ördög is utánnad fogja tolni talicska. Ismerd meg ennyit tudok mondani.
2019. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem szokott olyan lenni h amikor fáradt vagyok akkor hangosan olvasom fel az adott szöveget, mert akkor jobban megértem. Ezt még a volt tanárom mondta h ha az ember ki is mondja jobban "rögződik". Nem hiszem h bolond lenne,ne aggodjál. Vannak olyan napok amikor én is hangosan anyázok egyet. 😃
2019. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem pl van egy osztálytársam, aki drámafelvételi előtt rendszeresen mondta a suliban is a monológokat, énekelt stb akkor is, ha egyedül volt az udvaron. Szerintem ennyiből ne vonj le messzemenő következtetéseket. Legközelebb pedig menj oda és beszélgess vele. :)
2019. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a zenét dúdolta amúgy, az biztos hogy ettől nem lesz se őrült, se bolond. A legtöbben szoktak magukban beszélni vagy kimondani gondolatokat egymagukban.
2019. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondja mar meg valamelyik okos, miert lett lepontozva az, hogy en sose beszeltem magamban?🤣🤣🤣eskuszom annyi gyoker van itt hogy az mar faj.
2019. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!