Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha kér fiu tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leire kérdése:

Mit tegyek ha kér fiu tetszik?

Figyelt kérdés
Tetszik 2 fiu. At 1. 4 évvel idősebb nálam, de agyon jól kijövünk. Lassan fél éve tetszik, a padtársam, együtt szoktunk kosarazni es mindig valamilyen kifogással fogdissa a lábamat meg az oldalamat. Egy ideig nem tetszett, de az egyik haverja ossze akart hozni minket és elmondta nekem h tetszem a srácnak. És igy megint felszínre tőrtek a régi érzések. A 2. srác 2évvel idősebb nálam.vele egy ideje beszélgettunk es majdnem össze is jöttunk, de nem akartam vele lenni, amig érzek valamit az 1. iránt etmzért azt mondtam neki hegyunk csak barátok, ez nem ment ezért kb egy hinapig nem beszéltünk. És az ido alatt amíg nem tetszett az 1. addig mi össze jöttünk, de most h tudom h tetszem az elsőnek, így nem tudom hogy mi legyen. Nem akarom összetörni a 2. szívét megint...

#fiú #szerelem #hogyan döntsek
2019. máj. 24. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos,természetes hogy több fiú tetszik. Ezzel nagyon sok mindenki így van. Pl.én is.😄
2019. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Négy évvel idősebb, de a padtársad...?🙄 Mindegy, nem offolok.

Szóval, bonyolult a te helyzeted, de átérzem, hiszen én is tudom milyen rossz. Én azt ajánlom, hogy ne beszélgess egyikkel se egy hétig. (Találj ki valami indokot, hogy miért) Aztán amelyik jobban hiányzott, vagy többet gondoltál rá, azt válaszd. A szerelemben mindenki esik pofára, nem is egyszer. Ha neked más jön be, akkor szakíts a pasiddal. Így te se szenvedsz, ő se szenved.

2019. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy szerintem tudom melyiküket szeretem jobban, de nem szeretném megbántani azt akivel járok.
2019. máj. 25. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
A leírás alapján éretlen vagy a kapcsolatokhoz,hanyagold úgy 2 évig a dologot,így csak egy pár szakítás lesz,amit elérhetsz.
2019. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz önző, ha boldog akarsz lenni amelett, akit szeretsz. De gondolj arra is, hogy azzal, akivel jársz, a kapcsolatod nem lesz a legjobb.
2019. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!