Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egykét elvárásom. Most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egykét elvárásom. Most tényleg annyira válogatós lennék?

Figyelt kérdés
Szerintem normális ha egy kapcsolaton belül van hűség, bizalom, elfogadás és hűség. Elvárom, hogy ezt kapjam és én is ezt adom. Aztán nekem van egy-két már elvársom is pl. kifejezetten a humoros fiúk jönnek be, mert egyszerűen az én tetmészetem is ilyen, és a magas (nálam magasabb jobban mondvs)fiúk. Ennyi. Tényleg ennyi. Ez már rögtön a válogatós kategóriába rak? Érdekel más véleménye is, mert ma ezt kaptam meg.
2019. máj. 28. 15:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy két*
2019. máj. 28. 15:43
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem hogy ez válogatós lenne. Az első dolgok amiket leírták azok alap dolgok egy kapcsolatban.

Illetve amiket lentebb írtál, azok sem azok.

Nekem még az is elvárás volt anno, hogy ne cigizzen, legyen szűz:D meg ilyenek. Ahhoz képest olyannal vagyok együtt aki cigizik és nem is szűz, szóval a szerelem csodákra képes. :)

18l

2019. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amiket az elején leírtál minden kapcsolatban meg kellene lennie. Sajnos nincs. A többi még mondjuk azt, hogy belefér, azért olyannal kell lenned akivel jól is érzed magad. A válogatás ott kezdődik, hogy kor, kinézet, nem általa megválasztott tulajdonságok alapján úgy utasítod el, hogy nem is ismered, esélyt se adsz.
2019. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, meg mondtam,hog kor terén nem kell nekem nagypapa:)) Az igazság az,hogyhogy inkább korom beliek vagy nálam nem sokkal idősebbek jönnek be. Gondolom 16 évesen ez elfogadható
2019. máj. 28. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Hacsak nem 2 méter vagy akkor reális elvárások :D
2019. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen oké.
2019. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi irreális, ebből nem is kell lejjebb adnod.
2019. jún. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!