Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kicsit félénk, hogyan hozhatná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit félénk, hogyan hozhatnám ki belőle, mit érez? 18/L

Figyelt kérdés

Sziasztok.

szóval adott egy ember, nagyon kedveljük egymást, érzem, hogy nem vagyok neki közömbös, lehet hogy érzéseket is táplál irántam, de...Sehogyan nem tudom őket kihúzni belőle. Mindig rejtve mondja nekem, kimondja, de nem konkrétan, kerülgeti a fogalmat, és mikor félig viccelve elmondtam, hogy szeretem, nem reagált túlzottan, de még a véletlenül részegen kicsúszottra sem túlzottan.

Mit tegyek, mit kellene tőle kérdeznem, mit kellene mondanom, hogy végre eljussunk valahová?

köszönöm a választ

18, illetve 20



2019. máj. 30. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Mióta megy ez köztetek? Három dolgot tudsz amúgy:


1, türelmes vagy és óvatosan közeledsz felé, egyben élvezed így is az együttlétet és fokozatosan ismered meg


2, kezdeményezel egy komoly beszélgetést, amiben tisztázzátok egymás iránt az érzéseiteket - kimondva, nem kertelve, nem viccelve, nem kétértelműen, hanem nyíltan, tiszta lapokkal


3, hagyod, felfogod hogy nem fog megnyílni (ami nem a te hibád, neki vannak gondjai amiket meg kell oldania) és továbblépsz


Sorrendben így haladnék, a másodikra láthatóan még nem kész. Nem tudom mióta kerülgetitek egymást, de ez akkor gond ha már jó ideje tart.

2019. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Nehogy a kicsi kis lelkébe tiporj a fiúk nagyon érzékeny lények erre figyelj oda !
2019. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!