Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félénk lány, aki nem meri...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lány, aki nem meri beismerni az érzelmeit és fél tőlük, megéri türelmes lenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek és nagyon jóban voltuk de elmondtam mit érzek iránta és hát visszaautasított. Azután megromlott a kapcsolatunk keveset beszéltünk. Majd megint beszélgetem vele egy olyan őszintét hogy mégis miért mondta azt amit mondott és azt vettem ki a válaszából hogy ő is szeret csak fél beismerni magának. Habár a nagy kérdésre megvan a válaszom mégis érdekelne a ti válaszotok is. Megéri újra közeledni felé lassaban és hagyni időt vagy inkább továbblépntek ? (olyan lány akire megérné várni)

2019. jan. 15. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egy ilyen full introvertált csajszit. Ritkán találkoztunk csak, mert az ország másik felében él, szal főleg online tartottuk a kapcsolatot. Menthetetlenül belém szeretett és amikor felhoztam neki hogy úgy néz ki kialakulóban van köztem és egy másik lány csaj között valami, elkezdett féltékenységből kitalálni dolgokat, valamint rideg és elutasító lenni velem. Persze kiderítettem az egyik barátján keresztül, hogy tényleg hazudik viszont szembesíteni nem szerettem volna. Szóval szerintem nem éri meg vesződni az ilyen emberekkel
2019. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fahéjka válasza:
Hat nem tudom mennyi idosek vagytok de mondjuk szalagavaton egyutt keringoztetek? Talan ott adott jeleket? Vagy miert vagy ilyen magabiztos? (Nem bantasbol kerdeztem)
2019. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megéri neked, akkor várj még. Lehet, hogy ő “később érkezik meg” a kapcsolatba.
2019. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon személy és helyzet függő, van amiből lesz kapcsolat és van amiből sosem.
2019. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom honnan tudod hogy a lány is szeret? Mondta? Éreztette?
2019. jan. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer visszautasított akkor talán később kellene próbálkoznotok, nem rögtön.
2019. jan. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!