Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na tehát: A barátnőm, legyen a neve Nóra. Nórával egy napon összevesztünk nagyon, 3 hétig egymásra se néztünk. Viszont végül bocsánatot kértem, mert én voltam a hibás, és azt is mondtam nagyon hiányzott. Mondta neki is nehéz volt kibírni ezt az időt... Többször beszéltünk stb stb. Volt egy osztálybuli, ahol egész végig szemeztünk,másnap megdícsértem a ruháját is. Na innen kezdődnek a bajok... Nórának van egy barátnője, aki rossz hatással van rá (van egy haverom, akivel szakított ez a lány, aki szerintünk egy elkényeztetett kis p... az.) szerintem képes lenne rábeszélni a barátnőmet, hogy szakítson velem, mert ő is szakított. A barátommal el szeretnénk mondani ezt Nórinak, csak az a baj akkor lehet besértődne, mert rosszat mondunk a kis barátnőjére. Az a szerencse hogy Nóra anyukája sem bírja a lányt, és ahogy láttuk kezdenek el távolodni egymástól (nagyon remélem összevesztek). Szerintetek megemlítsük neki? Eddig nem mertük, mert amikor láttuk folyton a barátnőjével volt, csak érdekes mostanában nem...

2019. máj. 31. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Ha a barátnőjére hallgat és miatta szakít veled, akkor iszonyat gyerekes, komolytalan, manipulálható és kapcsolatra éretlen. Ez esetben inkább örülj, hogy kiderül, mert ilyen emberekre kár pazarolni az időt. Amúgy meg, egy kapcsolat alapszabálya a kommunikáció. Ha az nem működik, akkor a kapcsolat sem fog. Te is gyerekesen viselkedtél a 3 hét hisztivel...
2019. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne beleszólnod. Nóri majd el tudja dönteni hogy milyen hatással van rá a barátnője, ha ő is érzékeli úgyis el fog távolodni. És lehet jelenleg ez is történik. Ez az ő dolguk.
2019. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy mióta ismeri?

Amúgy szerintem lazán kérdezd meg tőle, hogy jól érzi e magát vele.

2019. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb. annyi a lényeg, hogy mindketten éretlenek vagytok még erre. Amit csinálnátok, azt sz*rkavarásnak hívják, ugyanazt csinálnátok mint amit elviekben az a csaj tenne. Te pedig egyáltalán nem bízol a barátnődben, önálló döntéseket meghozni és önálló gondolatokra képtelen embernek tartod, ami mindenképp gondolatébresztő kell legyen számodra.


A barátnője ha rátudja erre beszélni, akkor 1, nem szeret téged, nem is akar veled lenni és már jó ideje így van; 2, gyerekes és nem való még neki kapcsolat

2019. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Azóta már változott a helyzet:Tegnap beszélgettem vele és szóba jött ez a választás.Azt mondta, már rég nem a barátnője, és hogy engem választ egyértelműen. Sőt, azt is mondta, a barátnője pletykákat mondott rólam, hogy szakítson velem. Persze nem hitt neki, és a '' barátságnak '' is véget vetett. Meg még pár csúnya szót is mondott erre a kis pics.... igen arra.
2019. jún. 1. 10:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!