Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ennyire buta a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire buta a barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek az a baja, hogy csak a külseje miatt vagyok vele!Ami nem igaz, mert nagyon tetszik a stílusa a humora és úgy maga a személyisége!Most kitalálta,hogy a teste miatt vagyok vele és tegnap óta nem veszi fel a telefont és nem ír vissza!Most én vagyok a paraszt,hogy hűséges vagyok és csak ő a fontos a számomra?Annyira nem értem,hogy miért csinálja ezt!Én is sértődjek meg, ha lesz*p?Hogy csak a f*rkam miatt van veled?Akkora hülyeség...

2019. jún. 6. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez komoly kérdés, jó hülye a csaj:)
2019. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem minden lány idiota, csak a baratnod az:D egyébként meg olyan part választunk magunknak tudat alatt akinek hasonló problémái vannak mint nekünk. Szóval biztos te sem vagy egy szent. Érzékeltesd vele jobban mennyire szereted a belső tulajdonságait is. De az is leet hogy rajta már ez se segít... hány evesek vagytok?
2019. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem hiszem hogy kitalálná, valószínűleg olyat mondtál vagy tettél ami ezt az érzést keltette benne
2019. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

a lányok sokszor túlkombinálják a dolgokat. Mondja ezt egy lány XD


kicsit túlpörögte na.

2019. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Négyesnek igaza van, ilyenek előfordulnak. Ettől még ők nem idióták, csak lányok. :D
2019. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Férfiból vagyok, így sokszor mondogattam neki,hogy olyan jó feszes a feneke, talán túl rá is vagyok állva!xd Egyébként én 22 vagyok a barátnőm 20!
2019. jún. 6. 22:41
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Ezek után némileg érthető a reakciója. Talán ha a feneke dícsérgetése helyett, másra is koncentrálnál néha...Gondolom besokalt attól, hogy csak bizonyos részeket dícsérsz. Jogosan érzi azt, hogy neked csak a teste kell, ha a szépségét sosem veszed észre, csak a seggét. Lehet, hogy túlreagálta, na de azért valljuk be, aki szereti a másikat, az nem csak bizonyos testrészekért van oda és ezt hangoztatja is.
2019. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sziahalo válasza:
35%
Vagy lehet h megcsalt csak nem meri elmonfani es igy akar szakitani :(((
2019. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Én ilyenkor egy nagyon egyszerű dolgot csinálok. Nem mondok neki semmit. Nem is foglalkozom vele. Ha nem fogsz ezzel törődni egy idő után nem tudja mit gondoljon. Akkor fog észbe kapni. Természetesen ez nem normális dolog szerintem. De kérdésed hez vissza térve nem kell le alacsonyodnod arra a szintre amit ő csinál. Légy az okosabb és ne foglalkozz olyannal ami nem igaz. Mellesleg egy hazugság akkor éri értelmét ha valaki fel is kapja rá a vizet.
2019. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Szerintem is jobban érzékeltetned kelle vele ,hogy a belső tulajdonságait is szereted. Lepd meg.Menjetek el randizni.Sok lány szeretne romantikus randikat .Pl készíts gyertyafényes vacsit.Vidd el piknikezni,vagy este feküdjetek ki csillagokat nézni.Vagy készíts neki ajit,pl vegyél egy szebb befőttes üveget vagy fénykép albumot és tegyél bele közös képeket oéyan dolgokat,tárgyakat ami a kapcsolatotokat jellemzi,írj bele sok kis papírt amibe leírod ,hogy mit szeretsz benne (pl hogy mindig megnevezett, mellette önmagad vagy stb..) Ha nem tudsz magadtól ilyeneket kitalálni ,akkor google a barátod...Ezek mind pár száz forintos dolgok ,de hodd el hihetetlenül sokat számitanak még ezeknem a kis törekvések is

Sok sikert!

2019. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!