Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tini lányok hogy lehetnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tini lányok hogy lehetnek annyira idióták hogy beleszeretnek egy celebbe?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy hogyan lehet olyas valakibe bele szeretni akit nem ismersz, hiszen rengeteg celeb egy maszkot hord az átlag emberek előtt, és attól hogy valaki tetszik külsőre még nem leszek belé szerelmes. (20 vagyok) PL: 16 éves koromba is piszok jó nőnek tartottam (a színészi képességét inkább hagyjuk), nem voltam belé szerelmes, nem tartom jó színésznek, de szívesen együtt töltenék vele egy vagy kettő éjszakát.

2018. aug. 1. 07:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az nem szerelem.. Csak nincsenek még olyan érzelmi és agyi szinten hogy külömbséget tudjanak tenni a rajongás és a szerelem között. Pár év múlva vissza gondolnak és nevetnek magukon ők is.


Szóval ez csak egy túlzott rajongás. Ennyi nem több.

2018. aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De egy rajongást hogy lehet a szerelemmel összetéveszteni?

Még ha az ember nem is tudja mi az, 16 éves koromba én se tudtam mi az a szerelem, de még se voltam szerelmes Megan Foxba.

2018. aug. 1. 08:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden ember egyforma mondjuk?? Szerinted azok az őrült rajongók akik zaklatják a kedvenc imádott sztárjukat azokkal mi a helyzet?? És azok ráadásul felnőtt emberek.
2018. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szimplán tényleg annyi, hogy még nem voltak szerelmesek, nem tudják milyen, így ha valaki tetszik nekik, jobb esetben a munkásságát is értékelik, azt hiszik, bele vannak zúgva. Nehéz szavakkal körülírni, milyen szerelmesnek lenni. Abból, amennyit ők tudnak a témáról, azt hiszik minden tünet passzol. Úgyis minden egészséges ember kinövi ezt általában max. 14-16 éves korára. Ez addig rettenetes, amíg benne élsz napi szinten. Gondolok arra, hogy a fél osztályod ugyanarról a nyálgépről beszél, de te undorodsz tőle. Velem is ez volt, nem dzsásztinbíbört hallgattam, mint akkor a többiek, hanem industrial metalt. XD De neked hogy jutott az eszedbe a téma? :D Van egy kishúgod, aki állandóan tinisztárokról nyáladzik és unod? :D A srácok meg máshogy kezelik ezt. Nem egy olyat ismerek, akit még 14 évesen sem érdekeltek a csajok semmilyen formában, mert az "pfujj de nyálas". Lányoknak szerintem jobban az arcába nyomja a társadalom a hercegnős meséket, lány és fiú "barbie", egyebek, gyanítom részben ilyenek miatt alakul ki, hogy őket jobban érdekli az ellenkező nem már kiskamaszként. Fiúk meg inkább még elvannak a dinoszauruszokkal és a robotokkal. Aztán lehet ilyeneknél mutatkozik, hogy a fiúk állítólag 2 évvel később érnek. :D

20/L

2018. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Már 20 éves vagyok, és bár nem ezekről a nyálgépekről beszélnek, hanem 19-20 éves fejükkel a Hirorol és a Lilg-ről vagy kiről, és Kis grofóról. (és ezek körül vettem észre hogy ma már nincs igény semmire, le van sz*rva hogy a nem létező ének hangom helyett úgy éneklek mint egy robot, le van sz*rva hogy a szövegeknek konkrétan nincs értelme, erre van igény...)

Onnét jutott ez az eszembe hogy sok lány írta hogy ebbe a szinte közép sz*r Andy Biersakcba szerelmesek, ha ő meg van említve náluk akkor nem azt írják hogy milyen énekes, hanem hogy hogyan néz ki.

Az én egyik kedvencem Magyarországról ő (de az ÖRÖK kedvencem Tunyogi Péter):

https://www.youtube.com/watch?v=7osnO0Uxnzw

Egy énekesnél cseppet se kellene érdekelje az embert hogy hogyan néz ki.

(Nem szeretném a témát elterelni de az is nevetséges hogy a Black Veil bridest metalnak hívják... inkább pop"metal", hiszen a koncertjeiknek is kis lányok üvöltöznek mint bieberéknél)

Engem 14 éves koromba érdekeltek a lányok (pedig rengeteg legóztam és játszottam dinoszauruszokkal, gigászi csatákat vezényeltem le, a műanyag katona sereg élén pedig egy Legó emberke állt aki a sima műanyag katonákat a Legó lények elleni csatába vezette, közben pedig ott voltak a titán óriások, akik szinte egyedül csatát nyerhettek, a plüss játékok) (a régi szép idők), csak szinte minden lánnyal az volt a bajom hogy rettentően gyerekesek voltak, vagy k*rvásak, vagy önteltek és beképzeltek.

Az pedig szerintem pont baj hogy a hercegnőket a lányok arcába tolják, hiszen a Disney + Barby mit tanít a kis lányoknak?

A pasi legyen kő gazdag, legyen tökéletes a teste (meg a hercegnőnek), a hercegnő NE CSINÁLJON SEMMIT, és minden pasinak van hatalma, hírneve, és persze ők a tökéletesek! (külsőre)

A témáról kicsit bővebben:

https://www.youtube.com/watch?v=nDrA3Xc4Qg8

De az is más téma hogy a mai napig foglalkoznak azzal hogy a Disney hercegnők és a Barbi babák milyen negatív üzenetet küldenek a lányoknak az elérhetetlen külsőre vonatkozóan, de mi fiúk le vagyunk f*sva.

Fiúknak pedig ott van He-man... (de ezzel persze nincs semmi gond).

Bővebben:

[link]

2018. aug. 2. 01:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért ha Shawn Mendes megkérné a kezem hozzá mennék :D

Najó, nem biztos, átgondolnám.

2018. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Uccsó😂😂😂
2018. aug. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtom...Ha nekem az olyanok jönnek be mint Ashley Purdy vagy Marilyn Manson az számít? Az interjúk és a dalok alapján igen szimpatikusak, és nemhogy álarc mögé bújnak, hanem sokat mutatnak magukról. Néha kicsit túl sokat :D...Valszleg ez tényleg csak túlzásba vitt rajongás, de ha az egyik kedvenc zenészem megkérné a kezem fix hogy igent mondanék. Elvégre egyszer élünk, nemde? Inkább leszek "idióta" mint karótnyelt és átlagos.
2018. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az Andy rajongók kiscsajok viszont engem is idegesítenek. Nézek egy videoklipet, a zenélő tagok iszonyat jól nyomják, Andynek pedig nagyon jó hangja van, a kommentekben meg az megy hogy milyen helyes Andy...Meh. Amúgy én nem mondogatom azt hogy mekkora metálos vagyok azért mert BVB-t, meg más rockot és heavy metalt játszó bandákat hallgatok :D
2018. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

Fogalmam sincs, de hogy ekkora ""egoizmust"" ami van nekik fel sem tudom fogni.

Kis buta tinip1csakent van hogy kajak siman eselyesnek tartjak hogy pl. Felnott, hazas ferfi tanarral barmi legyen koztuk.

En fiu letemre szemezgetek nemely tanarnovel, de az hogy el is higgyem hogy lehet valami koztunk eselytelennek latom, es nem zugok belejuk ugy hogy meg zavarban is vagyok toluk.


Szoval egyes lanyok viselkedese erthetetlen neha.

2018. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!