Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik hogy valakinek ennyire...

Létezik hogy valakinek ennyire fontos a politika? Az én Családi életemet tönkretette a politika. /Főleg lányok írjanak, akik hasonló kínokat élnek át! / Kötekedők és idióták kíméljenek!

Figyelt kérdés

Két kisgyermekem van, és a férjem soha sincs velünk. Fórumozik, küzd, kampányol, tévéfelvételek, és mint országgyűlési képviselőjelölt iszonyat sok helyen kell megjelennie. Emellett a polgári állását is ugye rendesen végzi. Vagyis mi, a családja látjuk ennek kárát.

Nagyon nehéz egyes egyedül nevelni két apró gyerkőcöt, (egy csecsemőt, és egy Óvodást)nagyik messze, segítség semmi.

De nem is ez a baj, hanem h úgy érzem a férjemet a politikán kívül semmi más nem érdekli....4 napja csak alva látta a gyerekeit...házaséletről nem is beszélve....


2010. márc. 25. 22:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

"és mint országgyűlési képviselőjelölt iszonyat sok helyen kell megjelennie"


Bocs az OFF-ért, de mikor a havi 2 millát leteszi anyának és mellette még 200-at lop, akkor én is írjak, hogy az én családomat hogyan teszi tönkre?

2010. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Látom első, a vastagbetűs rész végét már nem bírtad értelmezni.
2010. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Igazából ezt le kell ülni megbeszélni vele. Vagy bírd ki ápr 11ig. De lehet, hogy azért csinálja, hogy a későbbiekben JOBB legyen a gyerekeknek és neked.
2010. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Mit nyavajogsz. Az én férjem tudod mit csinál? Távol a családjától rója a kilométereket országról, országra, mert kamionos.És ezt teszi azért, hogy éhen ne halljunk, ki tudjuk fizetni azt a sok pénzt, amit ugye a havi rezsikért fizetünk. Van hogy három hétig sem látom! Na bumm. Nem tudlak sajnálni egy percet sem!
2010. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

A szebb jövőd érdekében vállalj be egy kis áldozatot!

Én büszke lennék rá! Ez átmeneti állapot, én nem nyavajognék, ha a hazáját szerető férjem lenne! A mai Magyarországon ez egy tisztelendő dolog, ha valaki tesz a közös értékekért, nemcsak sz*rik bele , nyavajog, és a szájába várja a sült galambot! Jó volna ha megbecsülnéd a férjed! Vagy a gyerekeidnek egy hazug kilátástalan jövöt szeretnél, egy szeméttelepen? És ezt most képletesen értem!

2010. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, csak nyávogni jött ide, a hazáját meg lesz*rja..
2010. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

utolsónak! 22:23-asnak.

Igen ő is azt kéri, bírjuk ki addig. De nehéz...tudom h értünk teszi, de nekem nem ér annyit ez az egész, h őt is megvádolják majd mindennel, mindenkivel összehozzák, nekem meg megkeserítik majd az életem.

A felfogásommal semmi baj kedves egyik válaszoló....anya vagyok...elsősorban anya...de te pasi vagy az tuti...és nincs gyereked.

Aki pedig azt írta h mennyi pénzt hoz haza a férjem az fogja vissza magát....ne akarjon cserélni velem....nem járna jól anyagilag.

2010. márc. 25. 22:28
 8/37 anonim ***** válasza:
61es nem képletesen is ez vár ránk ha most nem teszünk valamit..
2010. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
kértem h ne kötekedjetek!!! Csajok hol vagytok???????????????
2010. márc. 25. 22:29
 10/37 anonim ***** válasza:
Te az honnan tudod hogy nincs gyerekem kérdező? ja hogy látnok vagy! Gratulálok..
2010. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!