Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szoval van ez a lany, idosebb nalam 2-3 evvel, sokszor latom a varosban, vagy ahova edzesre jarok ott es mindig mosolyog, meg nez engem. Nekem nagyon megtetszett, olyan szep kis mosolygos:) tudjuk ki a masik, mert vannak kozos ismeroseink, az egyik haverommal joban is van, csak szerintem ennek a haveromnak bejon a lany bar soha nem vallana be, se nekem, se neki meg foleg nem. De sok jelet lattam mar erre utaloan. Nem akarom megbantani a haverom de nem is akarom elszalasztani ezt a lehetoseget. Nagyon megtetszett a lany tenyleg. Szerintetek merjek kozeledni fele? Vagy beszeljek haverommal elobb? Vagy van egyaltalan eselyem annak ellenere is hogy fiatalabb vagyok? (En 18 vagyok)

2019. jún. 6. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A haveroddal mennyire közeli a kapcsolat? (Most nyilván baráti kapcsolatra gondolok, mielőtt még bárki felreertene 😂)

Mert ha nagyon jó barátok vagytok, én lehet inkább vele beszélnek először, de ha annyira nem, akkor meg inkább a lánnyal probalnek ismerkedni

2019. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen merj el felé közeledni, minden meg ér egy próbát. Mert ha nem teszed meg akkor sose fogod megtudni hogy mi lett volna ha..

És ezt így senki se tudja neked meg mondani hogy nem-e baj a korkülönbség, mert van akinek nem baj és van akinek igen, szóval személyiségtől függ. És azért csak úgy említsd meg a haverodnál is hogy tetszik neked a csaj. :-)

2019. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jóban vagyunk, de azért nem legjobb barátok:)

Köszi szépen!

2019. jún. 7. 01:12
 4/9 anonim válasza:
Na? Fejlemény?
2019. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nem szedtem össze a bátorságom!😁
2019. jún. 13. 20:47
 6/9 anonim válasza:
Nem igaz, én g*ci ronda vagyok, csinálj már valamit , ha már téged néz egy csaj és még mosolyog is rád, menj! Csináld, annál nagyobb szenvedés és beégés nem érhet mint engem ért.
2019. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi történt?
2019. jún. 14. 08:44
 8/9 anonim válasza:
Semmi, de menj oda, és beszélj a csajjal mindenképpen, valószínüleg közös a szimpátia.
2019. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így lesz:)
2019. jún. 15. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!