Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti szoktatok gondolni olyanra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok gondolni olyanra, akibe szerelmesek voltatok, de már nem vagytok jóban?

Figyelt kérdés
Én mindennap. Hogyan terelitek el a figyelmeteket róla?
2019. ápr. 14. 16:02
 1/3 Zsan22 válasza:
Én olyankor zenét hallgatok és eszembe jut h nm érdemelt meg. Persze ettől még hiányzik néha de ha zenét hallgatok pár perc múlva már nm is gondolok rá.
2019. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoktam, a volt barátnőim is eszembe jutnak néha. Néha jól esik egy-egy lassúbb, akár szomorúbb hangvételű zenét hallgatni és gondolkozni a múlton, hogy mit lehetett volna másképp, jobban csinálni. Persze nem stresszelés és szomorkodás szinten, inkább csak amolyan filozofálás. Különben a mindennapi élet elég rendesen eltereli a figyelmemet. Sulizok, dolgozok vagy ezek együttese. Ha nem ezek, akkor edzek, bringázok, haverjaimmal töltöm az időmet.
2019. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kérdező, hogy érted? Úgy hogy volt e olyan hogy szerelmesek voltunk, de már nem vagyunk azok belé, de még gondolunk rá, vagy hogy még mindig szerelmesek vagyunk?
2021. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!