Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ha álandóan rám mosolyog,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha álandóan rám mosolyog, a hajával játszik, akkor vonzódhatok hozzá? Szűz 16/F

Figyelt kérdés

Tehát az említett lány 21 éves, én pedig pontosan 16,5 vagyok. Nagyon rég óta ismerem és egy faluban lakunk. Nagyon szép lánynak tartom, és szerelmes is vagyok Belé, több okból is; mezőgazdasággal foglalkoznak ők is,(bár ez nem szempont) ebből kifolyólag nagyon sokat segít otthon, a házimunkában mind pedig a gazdaságban(pl.: fejés, trágya kihordás stb...) a házimunkában pedig főz (szinte mindent tud már főzni 21 évesen.!, mos, takarít az egyetem mellett) Nem divat mániás talán a cipője márkás, az is Nike, de ettől eltekintve van egy szép, lányhoz illő öltözködési stílusa (ahogy észrevettem, hasonló a stílusunk, mert ő is amikor nem a templomban láttam farmer volt rajta, és nekem is a farmer a stílusom alapja). Nem festi magát, igaz ez miatt egy kevéske pattanás látszik, de ez természetes. Az ő családja is vallásos. (ez sem szempont, de én ennek is örülök) Egyetemre jár, azt nem tudom pontosan hogy minek tanul, de tudom hogy a filmiparban szeretne elhelyezkedi, és az angol nyelv már szinte anyanyelvi szinten megy Neki.


Megvallottam neki kb. októberben messengeren hogy szerelmes vagyok belé a fentebb említettek miatt, és azt mondta hogy látszik hogy mennyire éret vagyok mert még Ő sem gondolkozott ilyeneken, de mondta hogy inkább a salyát korosztályomban kéne keresnem, de ilyen komoly nőt az én ismeretségi körömből még nem találtam. A lány/hölgy járt hozzám nyolcadikban angolt tanítani, mikor a nyelvizsgára készültem,

most 10-edikes vagyok, előrehozottazok angolból. Megkérdeztem tőle hogy lenne-e ideje es energiája velem angolozni, ezt messengeren, es egyből igent mondott. Mondtam neki hogy legyen inkább náluk hogy neki nee keljen bicikliznie vagy gyalogolnia, de ő mondta hogy inkább legyen nállunk mert náluk nagy reggelente a felfordulás. Kétszer volt nálunk, és még kétszer fog jönni.


És a lényeg,az előző "óra" egy kicsi félelemmel és zárkózottsággal indult mind a kettőnk részéről, de gyorsan oldódtak a feszültségek.

A mostani pedig teljesen zökkenőmentesen idult, igaz én izgultam előtte.

És amikre igazán felfigyeltem az az volt hogy nagyon sokszor játszott a hajával, fogta a nyakát, sokszor a szájához érintette a kezét, elnézett amikor visszanéztem a szemébe,(én magabiztos férfi módjára próbáltam vele felvenni illetve tartani a szemkontaktust, de nem egy perverz álat módjára, hanem inteligensen), de nem idegesítően) mindkét lábfeje felém nézett, úgy hogy a lábai össze voltak fűzve, forgolódott a széken és néha előre-, felémdőlt. (egymással szemben ültünk forgószékekben).


Igazán amit tudni szeretnék az az hogy a fentebb említettekből kifolyólag lehet-e esélyem nála, és ha igen, akkor hogy tudnám neki bizonyítani hogy én 16 évesen kegtudnám neki adni a teljes boldogságot, meg hogy a következő két alkalomkor mire figyeljek még, és hogy kezdeményezzek-e a következő angolóra elején és a végén öleléssel.



2019. jún. 8. 14:19
 1/8 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy a lánynak nem volt még barátja, (a saját korosztályában lévő fiúkkal nem lehet elbeszélgetni, mert folyton elnevetik, pláne komolyabb témákról)
2019. jún. 8. 14:57
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Hí, apám, te elég ijesztő vagy, én tutira nem kavarnék veled... o.O
2019. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Amiket írtam, pláne a párkapcsolatáról, hogy még nem volt barátja és hogy miért nem volt neki, azt mind onnan tudom hogy ő mondta.

Amiket meg észre vettem az órákon azok a jelek pedig csak a pszihológiára utalnak

2019. jún. 8. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon kedves fiú vagy, ne add fel, szerintem van esélyed, de csak 18 éves korod után.Tudnod kell, hogy 18 év alatt bármilyen intim közeledés pedofíliának számít és mint olyan a törvény bünteti.Ha tényleg szerelmes vagy a lányba, akkor biztosan nem akarod bajba sodorni, tehát várnod kell. A korkülönbség, pedig egyáltalán nem számít. Nézd meg, a francia elnök is a tanárnőjét vette el feleségül, pedig ott sokkal nagyobb volt a korkülönbség, de a szerelmük kiállta a próbát. Legyen neked is szerencséd vele, ha ő is akarja.
2019. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Az előző válaszoló téves választ adott. Magyarországon ha egy szexuális érintkezésben mindkét fél 14 éves elmúlt, akkor annak semmilyen törvényi akadálya nincsen! Magyarul egyáltalán nem kell várnod 18 éves korodig a testi kapcsolatra ővele. Sok sikert!
2019. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem pedofília. A 14-et már betöltötte, és az a beleegyezési korhatár.

Egyébként én nem jönnék össze tőlem fiatalabb fiúval, főleg 5 évvel fiatalabbal. Szerintem a pasi legyen idősebb.

Amúgy: kb minden ember hord farmert, ne hangsúlyozd már ki hogy szegény csaj pattanásos, az egyetemen kiröhögnék, hogy tizedikes fiúja van, az érett 2 t, a saját nem ly, a kelljen két l, a nálunk viszont egy l, a hajamat én is mindig igazgatom, ha elnéz szerintem csak zavarban volt mert tudja hogy tetszik neked, az intelligens két l, ha veled beszél, és feléd fordul még jó hogy feléd néz a lábfeje, nem tudom mi az hogy összefűzi a lábát, a többi helyesírási hibádat már ki se írom, és túl fiatal vagy. Ha ő lenne 16 és te 21 oké, de a lány helyében az én szememben kisfiú lennél.

2019. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát... nagyon ne bízd el magad.

Nem jósolok túl sok jót ennek.

2019. jún. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Messengeren? Eeh.

Messengeren nem vallunk szerelmet. Azt élőben kell.

Amúgy jó arcoknak tűntök.

Ha azt mondta, hogy a saját korosztályodban keresgélj, nem valószínű, hogy szeretne tőled valamit.

De azért megpróbálhatod.

Mindenesetre az ilyen kérdésekre nem nagyon lehet itt válaszolni.

Szerintem.

Na mindegy.

Majd lesz valami.

Hajrá!

2019. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!