Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akad még normális làny manapság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akad még normális làny manapság?

Figyelt kérdés
Én sosem mentem a külsőre, persze bizonyos mértékben annyi, hogy általában a cukinak tűnő lányok tetszettek meg inkább..de sosem érdekelt a smink, meg hogy mennyire vékony, vagy hogy-hogy öltözködik. Inkàbb az volt a probléma, hogy hiaba tettem meg értük mindent általában ên voltam nekik az első ês kivàncsiak voltak milyen mással. Ezért pucér képeket küldözgettek messengeren és társai. Van esetleg olyan làny még aki nem érez magában ilyenekre késztetést, és nála az örökre nem csak egy szó?

2019. jún. 9. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Kb. Minden nap van egy ilyen kérdés.

Van normális lány, ahogy normalis pasi is,csak szerencse kell hozzá,hogy megtaláld. Igazan komoly kapcsolatot inkább majd később keress, mert ahogy az írásodból kiveszem még max.gimis lehetsz. Abban a korosztályban meg sok a r.banc, meg akkor próbálgatják a szárnyaikat mindenben..

Idősebb korban már tapasztaltabbak és persze jobban megfontolnak egy-egy dolgot.

2019. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy akad.
2019. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Hát én senkiről nem tudok a környezetemben, aki ilyet csinált volna, pedig ez egyrészt villámygyorsan terjed, másrészt nem éppen szent körülöttem mindenki (én sem mondom magam annak). De azért a pucér képküldözgetés szerintem nagyon extrém kategória, nem hiszem, hogy olyan gyakori lenne.
2019. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Akad. Én ismerkedtem ribizlivel is,azt hitte,hogy majd lerombolja az önbizalmamat,meg is próbálta. Nem sikerült neki. Azóta pedig találtam egy normális lányt,és boldog kapcsolatban vagyok vele. Ő nem a külsőmet nézi,úgy elfogad ahogy vagyok. Szóval ne keresedj el,ha ismerkedsz egy ribizlivel,sose hagyd hogy lerombolja az önbizalmadat.
2019. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akad.Én is Az igazit keresem, és semmi értelmét nem látom annak, hogy folyamatosan cserélgessem a pasikat..

Minek? Ha egyszer megtalálom az igazit, miért dobjam el csak azért, hogy "mással is kipróbáljam"..

2019. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Akad, de egyre ritkább. Nem érdemes nagyon senkit se komolyan venni, mert csak feleslegesen streesszeli magát rajta az ember.

Amúgy hol vannak ezek a pucér képküldözgetős lányok?

2019. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D nem vagyok bosszúálló típus
2019. jún. 9. 19:12
 8/10 anonim válasza:

Biztos van! Ahogy irták elöttem is, ki kell fogni az igazit. Viszont had jegyezzem meg, lányok állandóan rinyálnak, mert nincsen meg életük szerelme.. De ha ráirna/ráköszönne a többségre egy srác elfordulna, "mert lát egy kilógó szőrszálat a szakállából" de lehet, hogy vele le tudná élni az életet, csak nem engedi hogy jobban megismerjék egymást...

Magamból kiindulva rengeteg barátnőm volt, de nem tartott egyik sem 1.5-2 hónapnál tovább. Én mindent megadok amit szeretne, nem várom el hogy vegyen ajándékokat, vagy ő hivjon meg vacsorázni. Sőt nem is engedem. De ha a fiúk már kicsit rosszabbul néznek ki, mint a lenyalt fejű gyerekek, az már nem szimpatikus. HOZZÁTESZEM Tisztelet a kivételnek! Persze gondolom a fiuknál is előfordul. Ja, meg bejött újra az az új divat, hogy a lányok csak a 180 fölötti srácokat kedvelik... Legutolsó barátnőm a szemembe mondta, hogy ő kedvel meg minden, de jobban szeretne ha magasabb lennék. Én voltam akkor 177 cm ő meg 151 cm... Mit akar még? Ha a srácnak beáll a dereka nem tud lehajolni egy csókra akkor a lánynak kell felállni egy létrára? Igazán belegondolhatnának a dolgokba kicsit..

25/F

2019. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

(Vádaskodás előtt megjegyzem hogy egy hosszabb távú kapcsolatom volt eddig és nem kavartam senkivel előtte és azóta sem.) Ennek ellenére nekem az a véleményem, hogy ha megteszel mindent, nincsenek elvárásaid (persze egy szinten túl), akkor unalmas vagy és tinikorban senkinek nem kell egy unalmas biztos pont. Néha igenis kell, hogy harcoljatok egymásért. A másik, hogy nem, nem érzek ilyen késztetést magamban, de én nem hiszek ebben az örökkében. Abban igen hogy megtalálod a párod, de honnan tudnád, hogy az első az "igazi", ha leragadtál nála és ki sem próbáltad mással... Ez a képküldözgetős divat meg sajnos egyre több tinit elér, a médiának és a nemi szerepek torzulásának hála mindenki tökéletesnek és meghódíthatatlannak akar tűnni. Önbizalomhiány az egész.

Nem igazán egyezik a gondolkodásunk, mégis normálisnak tartom magam, és igen, nagyon sok normális lány van.

Az utolsó hozzászóláshoz fűzve pedig, oké, megint nagy divat, hogy magassarkú mellett is magasabb legyen a pasi, de ez azért tényleg durva.

2019. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"nekem az a véleményem, hogy ha megteszel mindent, nincsenek elvárásaid (persze egy szinten túl), akkor unalmas vagy és tinikorban senkinek nem kell egy unalmas biztos pont. Néha igenis kell, hogy harcoljatok egymásért."

Ezzel maximálisan egyetértek. Egyébként olyan, hogy "igazi", a szó szoros értelmében nem létezik. Igazi akkor lesz valakiből, ha fenn tudod tartani a szerelmét, és ő is a tiédet. Vagyis tenni kell a kapcsolatért folyamatosan és napi szinten. És persze az sem árt, ha előtte legalább néhány kapcsolatból tanultatok mindketten. Ugyanis senki sem tökéletes. Rengeteg hibánk van, amikről magunk nem tudunk, és csak az aktuális partnerünk ítéletéből jövünk rá, hogy hopp, ezen sürgősen változtatni kell. Tehát ha több partnerünk volt a múltban, akkor jó esetben több hibánkra hívták fel a figyelmünket, ergo jobb emberré, szerethetőbb partnerré váltunk.

2019. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!