Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melánia5059 kérdése:

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Elmentünk egy kirándulásra a fél osztállyal magyarba. Azon belül Mezőkövesdre. S vasárnap estére érkeztünk meg. S azokkal voltunk ott akik voltak nálunk az előtt egy héttel a mi iskolánkba. S volt ott egy fiú Aki megtetszett nagyon. Mikor hazajöttünk szerdán bejelöltem facebookon s visszaigazolt. Megkerestem snapchaten is és ott is elfogadott. Aztán egyszer nézem a snapchatet s hát küldött egy képet. Persze én is küldtem.

De amivel elbasztam az egész dolgot hogy ami képe volt kb belajkoltam facebookon. Amit úgy gondolok hogy nagy hiba volt mert kitörölt az ismerőse közül.

Gondoltam egy olyanra hogy bocsánatot kérek s háha elfogadna megint. Lehetséges vajon?



2019. jún. 9. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Ha tetszettél volna neki, nem törölt volna ismerős közül...
2019. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Kicsit túl lőttél a célon valószínű, hogy végig lájkoltad a fotóit.

1. A srác nem azt érzi amit te.

2. Van barátnője és elszamoltatta a srácot, hogy ki az a lány aki igy nyomul rá.

2019. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!