Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha minden esélyem odaveszett?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal neten és nagyon megkedveltük egymást, ez kb fél éve volt. Utána mondta, hogy találkozni akar velem, és, hogy akármikor elcsavarhatnám a fejét. Nagyon kedvelem, még sosem volt ilyen, annyira tudnám őt szeretni, és szerintem ő is engem, de minden bizonnyal összejött neki egy másik lány. Miután elmondta, hogy magamba tudnám bolondítani csak annyit mondtam, hogy szerintem nem, ezután már nem is írt. Úgy voltam vele, hogy ha letudom végre az érettségit ráírok és megmondom neki, hogy én is bele tudnák habarodni, sőt már meg is történt a dolog, de keresztbe húzta egy másik lány a számításaimat. Mellesleg nagyon szép az a lány és nem csodálnám ha együtt lennének. Kitett egy képet a srác, amin a lány hozzábújik egy ilyen "😍" emojival, a csaj is kitette ezt a képet azzal a felírattal, hogy "my❤". Szerintetek is együtt vannak? Ha igen akkor, hogy dolgozzam fel? Ha együtt vannak akkor nem fogok neki írni, mert elfogadom és nem szándékom tönkretenni a kapcsolatukat.
2019. jún. 11. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Semmit ne csinálj, vannak ilyen emberek, nem veled van a baj. Ne írj rá semmiképp.
2019. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég egyértelműnek tartom, hogy együtt vannak. De figyu, itt a nyár, ha most érettségiztél, pont ideje, hogy bulizz, pihenj, és belevágj valami őrült kalandba. Felejtsd el! Ki tudja, lehet, hogy a nyáron megtalálod életed szerelmét. Bocs, nem tudom, hogy lettem ilyen költői... :D 19/L
2019. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el, a lánnyal sem most kezdett kavarni ha már ilyen képeket posztol, azt sem felejtsük el

Előtted a nyár, még véletlenül se foglalkozz ilyen fuckboyokkal

2019. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!