Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van barátja a lánynak, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátja a lánynak, de szeretem. Mit tegyek? Hosszabban lennt.

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy lány akivel már egy elég rég óta beszélek. Nagyon szerelmes vagyok belé, és decemberben, iskolai szünet előtt nagyon jóban voltunk és érezhetően szeret engem. Szünet után össze jött egy fiúval, szóval és még beszélgetek vele. Szerintetek várjam meg amíg szakítanak?

2019. márc. 3. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát: "... decemberben, iskolai szünet előtt nagyon jóban voltunk és érezhetően szeret engem. Szünet után össze jött egy fiúval,...".

Én így írtam volna: decemberben ... érezhetően szeretETT...


Ha netán szakít is a mostani fiúval, aligha fogadja majd a közeledésed, de próba - szerencse...

F.

2019. márc. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akáe az is lehet, hogy decemberben még bejöttél neki. Viszont most biztosra tudhatod, hogy szeretni nem téged szeret. Ha most jöttek össze, szerintem az volna a legjobb ha próbálnád elfeledni, az a kapcsolat akár egy évig is fennmaradhat, ami neked csak szenvedés lenne.
2019. márc. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"jóban voltunk és érezhetően szeret engem. Szünet után össze jött egy fiúval,"

MÉGIS mással jött össze. Netán azért, mert őt nem csak szereti, hanem szerelmes is belé?

Ha igazán szereted, akkor esődleges számodra az ő boldogsága, tehát békén hagyod, sőt esetleg segítesz neki, hogy a választottjával minnél jobb legyen kapcsolatuk!

.

Ne légy önző, szeretetet nem követelhetsz meg, viszontszeretetet nem várhatsz el.

2019. márc. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném, hogy ő boldog legyen, ezért nem is zavarok a kapcsolatukba.
2019. márc. 3. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Jól teszed!

F.

2019. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legyél jobb mint a jelenlegi barátja minden szempontból!


Ezt nem úgy értem, hogy minden kérését teljesítsd mint egy csicska, az csak rontana a helyzeten.


Legyél férfiasabb, izmosabb, öltözködj jobban, legyen jobb a halyad, legyél jóképűbb stb.



Ha azt látja, hogy minden szempontból értékesebb vagy mint a jelenlegi barátja, hideg vérrel le fogja cserélni a jelenlegi pasiját.

2019. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon becsullek azért látatlanban is, hogy nem kavarnál be, az ő kapcsolatába! Mist mivel lesz jobb, ha azt írom, hogy nem éri mrg rá várni. Te úgy is fogsz. Azért próbálkozz be másnál is, de ne úgy, hogy közben ERRE a lányra gondolsz.
2019. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*Mert az meg parasztság másokkal szemben. Kosd le magad (próbáld meg), valami mással, menni fog előbb utóbb! Hajrá, sok sikert!!!!!
2019. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!