Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi tevő legyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi tevő legyek? Hagyjuk?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam (Cs) rám írt tök jókat írkáltunk egymással,csak egy bökkenő van, hogy élőben nekünk a kommunikáció annyira nem megy, mert én szemely szerint nagyon visszahúzódó, csendes vagyok, a fiú pedig ennek az ellenkezője, és ezért se értem hogy miért ilyen, néha már én többet beszélek mint ő, vagy csak zavarban van?

Előző héten beszéltünk egy találkozót, de ő inkább el ment a barátaival inni, miközben én fél órát vártam rá, jó úgy voltam vele hogy akkor el megyek az egyik barátommal sétálni erre ő írt, hogy most akkor megyünk e vagy mi van, mondom menjünk, oda jött hozzánk ahova a barátnőmmel voltam, és el akartam neki mondani hogy sajnálom hogy nehezen nyílik meg másoknak, de miközben mondtam meg jelent egy másik osztálytársam és el kezdtek beszélgetni, neki közben (Cs) nek más dolga lett, mondta hogy lehet hogy vissza ér, erre én inkább haza mentem,momdvan nem várok többet rá.. Bele fáradtak hogy annyira próbálom ezt az egeszből ki hozni valamit, de mindig történik valami..

Szerintetek hagyjuk egymást inkább? Vagy próbálkozzunk még? Véleményt kérek



2019. jún. 14. 22:58
 1/2 A kérdező kommentje:
* nehezen nyílok meg másoknak,bocsánat el irtam
2019. jún. 14. 23:00
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, itt is aktuális a “ minden közbejön “ szó. De szerintem elég bunkó hogy az ivást választotta helyetted.
2019. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!