Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek baj ha fiú ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek baj ha fiú ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

(Ez most a lányokhoz fog szólni)

Lányok az baj ha egy fiú érzelmes és nektek bejöne egy ilyen fiú?



2019. jún. 17. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Igen te is egy "nice guy" vagy, aki semmi másban nem jó, csak abban, hogy rendes vagyok....

Másokat kell hibáztatni, mert te olyan szép lelkű ember vagy, hogy csoda, hogy eddig nem volt barátnőd.

18/l

2019. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SIDLER22 ***** válasza:
60%
Nem. A lányok csak a robotokat szeretik. Nem is ismerik azt a szót, hogy érzelem. Pont nem jellemző rájuk az érzelgés.
2019. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek teljesen más az ízlése. A nagyon sértődékeny és érzékeny lányok jobban vonzódnak (ha idővel is) az érzelmes fiúkhoz. Nekem kifejzetten nem jönnek be, mert általában egyenlőek a nyálgépekkel de na.
2019. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj ugyan már, az én barátom is érzelgős típus és olyan aranyos amikor megbántódik hogy néha direkt kicsit ingerelnem kell :DD Szegényke xD én 19L ő 20F
2019. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az érzelmességnek is vannak határai. Az hogy kedves, figyelmes az jól esik, de ha állandóan nyáladzik és nyomul az nekem elviselhetetlen egy fiúban.
2019. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem csakis az érzelmes fiúk jönnek be.


De egyébként ne változz meg senki kedvéért; akivel ti egymást keresitek; annak úgy leszel jó, amilyen te vagy, amilyen te szeretnél lenni; tehát amilyen mindenféle esetleges álarcok nélkül vagy.

2019. jún. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire. Egy szintig igen, aranyos, de ha már annyira túlzásba viszi, hogy elveszti a férfiasságát a szememben, az túl sok.
2019. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem igaz hogy elvenné a férfiasságodat, a férfiak is lehetnek ugyan olyan érzelmesek mint a nők. Amúgy semmi baj nincs azzal ha érzelmes vagy.
2019. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!