Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lassan 2 éve nem tudom túltenn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 2 éve nem tudom túltenni magamat az első szerelmemen. Ez normális?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve, hogy véget ért az első párkapcsolatom. Igaz hogy nem tartott sokáig, csak pár hónapig, de még mindig napi szinten eszembe jut és nem vagyok túl rajta. Pedig azóta már több lánnyal is randiztam és volt kapcsolatom is. Ez egészséges?

2019. jún. 18. 15:33
 1/8 Mihago ***** válasza:
Sajnos megesik, hogy az emberbe beleég egy kapcsolat. Nem derül ki, hogy F/L vagy, de az előbbire tippelek. Hogy egészséges-e? Nem az. Én 42 éves vagyok, és még mindig eszembe jut néha az első. "The one that got away."
2019. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 év kellett.
2019. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: a kérdező írja, hogy azóta volt lánnyal kapcsolata. Ebből nagy valószínűséggel az következik, hogy ő fiú.

Kérdező: nehéz eldönteni, mi ilyen esetben a normális. Nagy szerelem esetén nálam a két év még normális, de igyekezz túltenni magad rajta. Vedd úgy, hogy ez a vonat elment, nem szállhatsz fel rá.

2019. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2019. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, teljesen. Nekem egy félig plátói szerelem miatt volt fájdalmam 2 évig. Csak azt tudom mondani, hogy az idő majd idővel segít :D

16/L

2019. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
A hormonjaink csak 3 évig bírják a rózsaszín ködöt és a szerelmet. Azután akár tetszik, akár nem, szeretetbe megy át az egész. Szóval a 2 év teljesen egészséges. Nyilván azok a lányok akik utána jöttek az ő elfelejtésére és helyettesítésére voltak.
2019. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Velem is volt hasonló az első barátom után. Mondjuk a mi sztorink bonyolultabb volt, többször is együtt voltunk, de a legutolsó szakításunk után egy jó másfél évig még nagyon sokat gondoltam rá és hiába randiztam, nem segített.

De szerencsémre lassan átalakultak az érzéseim, elfogadtam a helyzetet, és utána nemsokkal sikerült beleszeretnem egy új személybe.

Talán az segítene, ha újra látnád. Legalábbis nekem segített.

2019. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Tudod apám mindig azt mondta hogy életében legalább egyszer minden férfi sír egy nő után. Nekem az első nagy szerelmem, akivel igazi szerelem volt köztünk 2 év után hagyott el. Nagyon fájt. De rájöttem, hogy millió lány van a világon és új életet kezdtem. Aztán féltékennyé sikerült tenni akaratlanul és vissza akart jönni hozzám. Annyira akartam hogy minden reggel mellette ébredjek... De akkor mérlegre tettem az akkori párommal aki nem hagyott volna el a pénzért ahogy az első tette. És elengedtem az elsőt. Elfelejteni sosem fogom de az biztos hogy ilyen boldog nem lehettem volna soha bele, mint a másodikkal, akivel 25 éves házasok vagyunk.

2019. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!