Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy emiatt csökkent az érdeklődésem egy fiú iránt?

Figyelt kérdés

Igen félénk lány vagyok, egyáltalán nem erősségem a kezdeményezés de most mégis megpróbáltam. Ha ezeket a kis jeleket egyáltalán lehet annak venni. Megtetszett egy srác akit csak látásból ismerek, bejelöltem Facebookon ahol megláttam, hogy sajnos külföldön tanul, de Pestre költözött egyébként és hazajár 2 havonta.Instagramon is megkerestem és bekövettem. Miután bekövettem, pár régebbi tartalmat lájkoltam. Facebookon is mindig belájkoltam azokat a képeit,amelyeken ő volt. Ő eleinte mint aki észre sem vesz, de egyszer csak ő is elkezdte lájkolgatni a friss képeim és Instán is. Egyik évben felköszöntöttem, akkor csak megköszönte, de semmi.Idődközben ő is felköszöntött a szülinapomon. Idén egy kis saját kezűleg gyártott üdvözlőlapot is elküldtem neki képen privát üzenetben azzal a témával kapcsolatban,amit szeret, úgy köszöntöttem fel,és akkor nagyon beszédes lett meg kedves, mondta hogy nagyon rég taliztunk és hogy hogy vagyok, nagyon kedves volt velem. De még aznap elköszönt mert bulija volt, és azóta nem beszéltünk (ez 3 hónap pontosan), nekem meg már nincs pofám ráírni megint,mert eddig is én zaklattam, én kerestem meg, én irkáltam rá a szülinapján, azóta kevesebbet is gondolok rá, ez normális? Vagy szerintetek ez nem volt elég jel,amit egy virtuális kapcsolat során küldeni lehet?


17/L


2019. jún. 19. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Idővel gyengülni fognak az érzelmeid, főleg, hogy nem volt olyan szoros kapocs köztetek, ha nagyon szimpatikus esetleg megszerveszhetsz egy találkát, nem kell rágörcsölni, kezdeményezhetsz megint ha szeretnél.
2019. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normális hogy kevesebbet gondolsz rá, szerintem engedd el a dolgot. Láthatóan nem érdekled, illetve nem akar tőled semmit, mert akkor minimum írt már volna neked, vagy valami. Ne is beszélj vele sokkal többet ez után sem, és el fognak múlni az érzelmeid iránta, aztán majd találsz egy másik srácot aki akar is tőled valamit :)

Ne stresszelj rá a dologra, így alakult, de láthatólag nem Te vagy élete szerelme.

Bőven elég "jelet" küldtél, ha számítanál neki már tett volna érte.

19/f

2019. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!