Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A 14 éves húgom nagyon romanti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14 éves húgom nagyon romantikus tipus imàdja szerintetek?

Figyelt kérdés
És egy pár napja folyton arról kèrdezget engem (van amikor sírva) hogy rá talál-e a szerelem mèg fiatalon (nem mostanra érti hanem 19-20 körül) és én mindig azt mondom neki hogy persze ne aggódj, meg fiatal vagy, de közben belül meg nem szeretném félre vezetni szerintetek
2019. jún. 21. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is vezeted félre. Előbb utóbb valószínűleg tényleg rá akad a szerelem, ezen fölösleges sírnia és aggódnia. Pláne 14 évesen.
2019. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod
2019. jún. 21. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkinek az életébe előbb vagy utóbb megjelenik a szerelem. 14 évesen felesleges ezen aggódni, ráér 64 évesen
2019. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha arra gondol, hogy ő majd 19-20 évesen a majdani férjével, s a gyerekei apjával fog összejönni, hát annak elég kevés az esélye. De a szerelem simán rá találhat akár még most is. :)

L

2019. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat örülök akkor hogy nem vezettem félre 🙂
2019. jún. 24. 13:40
 6/6 Durkógyerek válasza:
79%

Nem állítom....de mivel 14, ezért már a két nem eléggé piszkálódós egymással (gondolok itt: cinikusak a másikkal, ha valakik összejönnek, úú-gatnak), és ha a húgod valakinek nem tetszik, vagy nem olyan széparcú, (bár az is lehet, hogy bejön neki 'ha valaki nem érti külön szívesen magyarázom') ezért piszkálja azzal valaki, hogy senkinek nem fog kelleni, amit ő nem fog neked így elmondani, hanem burkolva(ami itt egy szimpla "ugye lesz?" kérdéssel is kimerülhetett).


Még mielőtt bárki elkezdene offolni(ami amúgy sem engedett), elmondanám, hogy nem vagyok pszichológus, sem őrült, és a válasz egy részlete sem volt cinikus, sértő vagy negatív szándékú!

2019. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!