Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha tetszik egy fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy fiú?

Figyelt kérdés

Baráti viszonyban vagyunk, viszont ő idősebb nálam.

Jövőre egy suliba fogunk járni, ő 12edikes én 9edikes, de ugyanarra a tagozatra.

Közös a baráti társaságunk az öccse az egyik legjobb barátom. Alapvetően kedvel, van hogy néha meglök, meg ilyenek.

A múltkor amikor nagyobb társasággal utaztunk vonaton, kijelentette hogy mellén ül, meg volt már hogy felajánlotta hogy viszi a táskám, de megijedtem és nem mertem elfogadni.

Meg feltűnt hogy észrevesz rajtam kissebb dolgokat, a múltkor például feltűnt neki, hogy nincs meg az egyik fülbevalóm, meg hasonlók.

Ezelőtt még sosem tetszett senki, és nem tudom hogy mit tegyek és nagyon szégyenlős meg ügyetlen vagyok ilyen téren.



2019. jún. 22. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A srácokat nem nagyon zavarja ha pár évvel fiatalabb vagy( ha nem vagy nagyon kislány) ha figyelmes és ilyen dolgokat észre vesz rajtad magamból kiindulva szerintem be jössz neki. Táskát lehet illemből akarta vinni, meg hogy ne te fáradj. Ha el mondod neki hogy mit érzel iránta, és hozzá teszed hogy nem szeretnéd ha a barátságotok rovására lenne de ha hasonló érzéseket táplál magasabb szintre lehetne emelni a kapcsolatotokat.
2019. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem fogom mérni elmondani neki, hogy tetszik...
2019. jún. 22. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor adj neki erre utaló jeleket, akár kicsit félre érthető módon is vagy el poénkodva. Ha veszi a lapot és észre veszi hogy be jössz neki legalább tettél valamit az ügy érdekében. Ha pedig már észre vette hogy tetszel neki lehet ő fog aztán lépni.
2019. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!