Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha bejön nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha bejön nektek egy lány, és ti is neki, akkor miért nem léptek?

Figyelt kérdés

Egyértelműen tudjuk, hogy tetszünk egymásnak, de nem mondtuk ki. Ő nyitott felém először, tök jól alakulgattunk is. Aztán most jön a nyári szünet és nem lesz suli, nem találkozunk minden nap. Ha lett volna még két hét, összejöttünk volna szerintem.

Elhívhatott volna simán randira, de mégse...aztán a nyáron sem fogunk találkozni, annyit mondott, hogy majd neten beszélünk. A nyár lenne az oka, hogy nem lép? Nem logikus, hogy most lenne szabadidődnk...?

Ha nem tetszenék neki, teljesen érthető lenne. Akkor meg miért nem szeretne velem lenni? (Tudom, hogy ezt tőle is megkérdezhetném, de nem szeretnék túlságosan nyomulósnak tűnni vagy ilyesmi)



2019. jún. 16. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan félnek és nem akarnak "elköteleződni". Én is ilyen vagyok, sajnálom a kapcsolatra szánt időt mert szeretek edzeni, bringázni, és meglepő módon a mostani munkahelyem is bejön. Egyszóval, inkább a kötetlenséget választom, a kényelmet. :D
2019. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 trollll válasza:
100%
Ha jól csomagolod nem lesz nyomulás. A mai világban meg már nem ciki ha a lány hív randizni egy fiút
2019. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 izus0321 válasza:

Ha neked is tetszik a fiú és ő nem kezdeményez de tudod hogy te is tetszel neki akkor végülis mindegy hogy ki kezdeményez

Ebben a világban már mindegy ki kezdeményez

Meg lehet hogy így a fiúnak is könynebb mert lehet hogy fél hogy nemet mondassz

2019. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mert ha meglátok egy lányt megijedek tőle és szedem a sátorfámat :D Amúgy én várom a lehetőséget, utcán nézegetem őket, villamoson stb. És ha valaki, nagyon nézne meg mosolyogna rám meg persze szimpatikus is nekem, akkor úgy is venném a bátorságot és odamennék :) De én azt a lányoktól jobban díjaznám, főleg ebben a mai világba, ha ő szólítana le inkább előbb :D Ízlések és pofonok persze.
2019. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!