Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiú barátom tegnap elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú barátom tegnap elég sokat ivott, szerelmet vallott nekem ma pedig közölte, hogy töröljek mindent mert hülyeség volt az egész. Érezheti tényleg azt amit mondott, vagy csak az alkohol beszélt belőle? 18/L

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Lehet csak azért mondta hogy hülyeség, mert fél, és nem akar elveszíteni :)

Beszéld meg vele :)

2019. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"A részegen kimondott szavak a józan gondolatok."

Én simán látok benne realitást, hogy tényleg érezheti azt, amit mondott.

2019. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem inkább aza kérdés, hogy te mit érzel iránta? #2 jól mondta részeg ember igazat mond
2019. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Részegen azért túl töltődnek az érzelmek és a hormonok , ezért a bódult bizsergő érzés előhozhat érzelmi túl töltöttséget ami túlzás de olyannyira ,hogy józanul negyed ennyire sem érezzük ezt . Az az részegen is képesek vagyunk hazudni , vagy túlozni . Jó magam még 18 pohár whisky kóla után sem fogok igazat mondani ,csak az ösztöneim lesznek erősebbek.
2019. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg ezt érzi, de nem állt készen elmondani. Sok boldogságot ☺️
2020. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!