Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lány ráirhat a srácra messenge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány ráirhat a srácra messengeren?

Figyelt kérdés
Élőben ő kezdeményezett csak akkor én nem akartam még semmit. Időközben lett barátnője, de annak valószínűleg már vége van. De az nem lenne gáz, ha én írnék rá? Azt rólam tudni kell, h visszahuzodobb lány vagyok, főleg ilyen téren. Nem akarom, h azt gondolja, h mindig én kezdeményezek vagy hogy nagyon ramozdulok a pasikra. 16/L
2019. máj. 23. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert esetleg az első beszélgetést te kezdeményezed egy amolyan "hé itt vagyok!" jelzővel, abból nem lehet gond. :D
2019. máj. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem, szigorúan tilos, 8 év börtön jár érte.
2019. máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gublug ***** válasza:
35%

Ha visszahúzódóbb vagy, akkor azt is jelenti, hogy érzelmileg instabil (lehetsz). Ha nem a várt eredmény születik meg abból, hogy ismerkedést kezdeményezel, akkor megbán(hat)od, hogy kezdeményeztél. És azon fogsz rágódni.


Tehát vagy elhiszed amit mondtam, vagy egy huszárvágással ráírsz a gyerekre, ami egyáltalán nem baj.

2019. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
66%

TE inkább ne!


Pokolian éretlen vagy szellemileg és lelkileg, másképp nem írtad volna ki ezt a kérdést, hanem már a sráccal lennél.

2019. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

#4


tökéletesen igazad van!

2019. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát mióta utasitottad el? Mert ha egy ideje, akkor szerintem nem tudnám elképzelni, hogy tovább tudjátok majd folytatni ... Lehet már nem jössz be neki


Ha most utasitottad el, akkor sürgősen kérj bocsánatot tőle, és hivd meg valamire (nem randi)

2019. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, már nem aktuális, de had kérdezzem már meg hogy mi ez a felfogás hogy a lány nem írhat? Miért ne írhatna? Várni kell a szőke hercegre? Pláne ha beszéltetek és akar valamit. Kapott egy nemet és most ebben a tudatban él. Nem gondolat olvasó hogy kitalálja hogy na mostmár te vele akarnál lenni. Ha a fiú keresi a lányt és fordítva pedig egyáltalán nem, akkor nem fog a fiú a csajszi után futni. Értünk mi a nemleges válaszból is.
2020. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!