Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet élvezni vkivel a csókoló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet élvezni vkivel a csókolózást, ha nem szeretjük?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam, hogy undorodnék magamtól, ha ilyet tennék.

2019. jún. 23. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kivéve ha vonzódsz hozzá de nem szereted
2019. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Akkor az igazi ha érzések vannak mögötte. Minnél erősebb az érzelem annál finomabb.

F

2019. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Friss tapasztalat: buliban csókolóztam egy sráccal, ismertem látásból, de sose fordult meg a fejemben, hogy lenne valami

Elég részeg voltam, de olyan jó csók volt, hogy azóta is vigyorgok ha rá gondolok

A valaha volt legjobb csók

2019. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vonzódni mindenképpen kell a partnerhez hogy jó legyen
2019. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Két egymást követő buliban smároltam többször is az egyik legjobb lány barátommal. Egyiknél se voltam csatak részeg, így emlékszem, hogy milyen rohadt jó is volt. Szeretem, mint barátom akivel mindig segítünk egymásnak, de belátom, iszonyatosan izgató a kisugárzása, főleg hogy jobban ismerem, így nyilván vonzalom az volt bőven.

Bár megbeszéltük, hogy több ilyen nem kéne (persze azért párszor elmegy), így is lehetséges nagyon jót csókolózni ;)

2019. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!