Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyan srácok akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan srácok akik népszerűek/sikeresek a lányok körében? Ha igen, akkor a kérdésem felétek az, hogy milyen gyakran jártok 'sikerrel'?

Figyelt kérdés

Itt az a kérdés,hogy titeket milyen gyakran ér visszautasítás?10 lányból akinél bepróbálkoztok hánynál/mennyinél jön össze bármi is?


Ha sikeresek vagytok akkor azt mivel értétek el?Persze jönnek a klasszik válaszok majd,hogy pénz meg szép arc,jó kell egy minimum ezeknél a kritériumoknál is,de inkább az érdekelne milyen a viselkedésetek amikor nőkkel vagytok?18/F



2019. jún. 23. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nevezném magam ebből a szempontból sikeresnek, inkább kitartónak. Nem szoktam számolni, de talán 30 lányból 1 olyan, akivel sikerül kapcsolatot kialakítanom. A többi viszont elutasított. Az a gond a mostani fiúkkal hogy túl könnyedén és túl hamar feladják, már az első visszautasítás után fel is hagynak az egésszel és elkönyvelik maguknak azt, hogy ők sajnos "lúzerek".


Én azt vettem észre hogy amikor először találkoznak veled akkor egy röpke perc alatt el tudják mondani hogy milyen srác vagy. Próbálok mindig magabiztos és határozott lenni, odafigyelek arra hogy a ruhám és a kezeim tiszták legyenek, jó illatom legyen, és legyen rajtam karóra vagy karkötő, azt valamiért nagyon szeretik. :D Persze találkozok rengeteg aranyásóval is, de azért a legtöbb lányt nem igazán érdekli a pénzed (bármennyire is meglepő). Egyáltalán nem vagyok jóképű, kopasz vagyok, van egy heg az államon, és minden ruhám a cipőt leszámítva kínai. Amit nagyon értékelnek az a magabiztosság és az, ha látják rajtad azt, hogy odafigyelsz rájuk. Tartsd a szemkontaktust de ne menjen át az egész abba, hogy "keresztül nézek a lelkeden". Nem szeretik az ijesztő pasikat. :) Ha gondolod írj rám és leírom még pár tapasztalatom ezen a téren, ha neked ez segít.

2019. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
7 év alatt 7 kapcsolatom volt es amik kozte összejöttek kalandok extrák. Rá kell lelned önmagadra. Nem szabad félni a lányoktól. Vannak olyanok akikkel sosem fogsz összejönni de meg csak be sem fogsz nekik a külsö altal es stilusilag jönni, de a sajat erdekedben akkor is erdemes megmutatni, hogy igen is magadat vonzonak tarto humoros eros ferfi vagy, aki meg van elegedve sajat magaval. Ez az alapja annak, hogy elfogadjanak es radnezzenek mint ferfira. Egyebkent el arulom, sok not el lehet csabitani de nem mindegyikel fogsz tudni meg maradni. Lehet tisztelni a masikat es elfogadni azonban ha nincs benne az a szikra es a lang, nem fog hosszu tavon mukodni kellemesen. Ezt nem is szabad megvaltoztatni ez az ami te benned van. Csiszolni mindig tudsz magadon de mas sosem fogsz tudni lenni mint aki valojaban vagy. Ha visszautasitasokrol van szo, az en esetemben is akadtak ahogy mindenkirben aki csajozik. Fogd fel ugy, hogy nem az a te ajtod amin be kell lepned szamos ok miatt. Sokszor en szakitottam es egyszer hagytak mar ott is. Nem kellemes ha megszereted a masikat de nekem az utan uj erot adott.
2019. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!