Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg szeret, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret, vagy csak hülyère vesz?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már 13 éves kora óta ismerek.Most a lány 17 èves és én is 17vagyok.Nagyon szeretem őt és ő is azt írja hogy hiányzom neki és hogy szeret,mikor látom hogy más fiúk képéhez miket szól hozzá mint pl:😍❤️🤤

Akkor eléggé tud bántani és nem nagyon akarom elhinni hogy ténylegesen szeret-e.Ilyenkor mindig bunkózok vele még ha nem is akarok és mindig azt írja hogy ne bántsam hanem szeressem.De én tényleg szeretem és mikor adódik egy lehetőség hogy más lánnyal ismerkedjek sosem élek vele mert egyszerűen nem tudom megtenni a lelkiismeretemmel.Nem vagyunk együtt pedig nagyon szeretném csak ez egy két dolog miatt nehézkes.Minden nap gondolok rá a nap minden pillanatában viszont félek hogy összetör.Ha barátilag szeretne akkor meg azt nem így fejeznè ki(legalábbis szerintem) Segítsetek főleg lányok,mi tévő legyek?Nem merem tőle megkérdezni hogy most mi is a helyzet mert nem akarom magam lejáratni.A másik opció az pedig az hogy ez a lány csak arra vágyik hogy valaki a sok közül lefekudjon vele.Teljesen össze vagyok zavarodva, segítsetek. :(



2019. jún. 24. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég volt nekem az első pár sor,hogy rájöjjek túl reagálod az egészet.
2019. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mekkora IQ bajnokok lehettek ti...
2019. jún. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igazabol en is az elso 3 sorig jutottam kb. Bocsi de ha annyira szeretne nem szivecskezne masnak ez az egyik a masik meg hogy nem a facen kell megnezni hogy kit lajkol kinek mit ir stb,szemtol szembe. Lassan nagykoru leszel "felnott" akkor ugy is kellene viselkedni nem ugy mint a gyerekek. Errol az anyosom jutott eszembe mikor 4 evvel ezelott a paromnak azt mondta hogy ugy latom xy nem szeret engem mert sose lajkol a facenookon. Ennyi :D
2019. jún. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok. Most márciusban lett vége egy "Barátságomnak". Kicsit bonyolult.

Higyjek neki. Szeret. "... egyetlen szerelmem..."

Tudjam szeret barmit tesz, bármilyen hangulata van.

Magyarán, azt mondja pókere van, de ezt higyjem el úgy, hogy nem mutatja meg a lapjait.

Ne engedd, hogy kihasználjon érzelmileg! Tudom rossz tudomásúl venni. De aki szereti a másikat az nem küldözget ilyen jeleket "idegeneknek".

Ez a csaj önző! Nem érdekli hogy megbánt. Te alkalmazkodj! Neki nem kell. Gondolja.

2019. jún. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én értem hogy túl reagálom de csak mert rohadt furcsán viselkedik a lány.Nèmetországban van egyébként ezért nem megy a szemtől szemben dolog...Most nyáron már költözik haza,viszont azt nem értem hogy ha nekem azt írja hogy szeret és közben masoknak is irkál ilyesmiket akkor lényegében hülyének néz mindannyiunkat,de ebben neki mi az élvezet?Vagy csak összegyűjti a pasikat mire haza jön és meg van oldva a pasi kérdés?Tudja hogy kihez mehet szexszelni ha haza jön? Őszintén az ilyen viselkedésével nem azt mutatja felém hogy komoly kapcsolatra vágyik... Egyébként pedig egyikünk sem mondta még ki hogy mit is érez igazán a másik felől,egyszer írtam le neki én viszont akkor csak annyit mondott hogy nem tudja,inkább csak "kavaró pajtit" akar.Na most ez lennék én is szívesen,de én nem csak ennyit akarok tőle.Ahhoz pedig hogy elfelejtsem először élőben talalkoznom kell vele és kozolnom kell vele a tényeket.Koszonom hogy írtatok.
2019. jún. 24. 19:32
 6/6 anonim válasza:

Azta, elsősorban te tényleg rendes srácnak tűnsz, ritka az ilyen.

Másodsorban, ne legyél a kavarópajtija, ha ennyire komolyan érdekel a lány (amit meg sem érdemel).

2019. jún. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!