Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm pasija bejön? :/

Figyelt kérdés

Nem olyan rég szakítottak, és én hoztam őket újra össze... És a fiúval eleztem a kapcsolatukrol beszélgetni majd pár óra múlva szakítottak. Megkérdeztem,hogy ugye nem e miattam.... Azt mondta miattam is,de ne legyen lelkiismeret furdalásom. Azóta olyanokat ír nekem amit előtte nem. Szép vagy, aranyos... stb Erről a barátnőm is tud

Egy ideje bejön,de napok óta csak rá gondolok

Mit csináljak?

Elmondjam nekik vagy ne?

Kérlek segítsetek...!😫


2019. jún. 24. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hármast.
2019. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár nálatok lányoknál nem tudom hogyan működik ez, én személy szerint barátom volt barátnőjére sose ugranék rá, legyen az akárki. Egyszerű farkas törvény.
2019. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Kérdezd meg a barátnődet hogy zavarná e.

Ha nem akkor hajrá, ha pedig igen felejtsd el.

Bár te tudod hogy a barátság fontosabb vagy a pasi.

Egyenként az ismerősi körömben egy csomoan vannak akik haverok és a másik volt barátnőjével jöttek össze.

2019. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Azt mondom, hogy ez baromi undorító.

Csak egyetlen pillanatra ne légy önző és gondolj bele abba hogy ha neked lenne egy párod akkor neked vajon hogy esne ha a legjobb barátnőddel jönne össze...

Ha összejössz vele, akkor ennek a barátságnak valószínűleg vége fog szakadni.

Előttem lévő hozzászóló is írta hogy mérlegelj. Melyik a fontos? A barátság vagy a pasi? Ezzel a fiúval már flörtöltél/kacérkodtál, vagy ő ennyire pofátlan hogy rád hajt a legjobb barátnőd után? Szerintem te csak egy strigula lennél. Vagy ha nincs ló jó a szamár? :/

2019. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az utolsónak

Igazad van, a barátság fontosabb de...

Amugy meg a fiu hajtott rám

2019. jún. 24. 17:48
 6/9 anonim válasza:
Beszélj a barátnőddel róla!!!!
2019. jún. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most mar igazan lexophatnád.
2019. jún. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ki ne kezdj a pasival! Saját magadnak is jobbat teszel így. Meg eleve, egy olyan pasival, aki ilyeneket tesz, hogy rámozdul a csaja barátnőjére? Hát fuj már..


Nagyon nagyon rossz színben tűntetnéd fel magad, ha ezt meglépnéd. Szerintem ez az egyik legaljasabb lépés egy lánytól.

2019. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyi ha a barátnődet dobta érted akkor ilyen természetű és hat sajnos de előbb utóbb nálad is lesz jobb és téged is lefogcserelni (Nem miattad hanem egyszerűen ilyen beállítottságú) 31/N
2019. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!