Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van két fiú, mind kettő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két fiú, mind kettő bejön, viszont ők nagyon jó, szinte legjobb barátok, tanács?

Figyelt kérdés
2017. júl. 15. 04:00
 1/5 anonim ***** válasza:

kezdj ki mindkettővel, egyszerre. Ha van kedved, hárommal, hisz annyi lyukad van...


Na jó, akkor életkor, mert enélkül nem sokra megyek,aztán majd próbálom nem elpoénkodni. Amúgy meg jeleket kell keresni, az minden korosztálynál bejön. Vagy nem akarod elrontani a barátságot?

2017. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:
Válassz!
2017. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyikkel sem kezdenék ki.
2017. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az egyik fiu 19 a masik 18 en pedig 16.

Es hat ez a baj, hogy mimdkettonel talalok jeleket. Es momd a ketto bejon, vagy legalabbis kedvelem mindkettot. Az egyikkel mar csokolpztam is.

2017. júl. 15. 11:55
 5/5 anonim válasza:
Saját magamból kiindulva ez lehet szimpla fellángolás is. Lehet, hogy egyikőjükhöz sem táplálsz komolyabb érzéseket,csak te úgy gondolod. Mindenesetre szerintem az lenne a legjobb ha nem nagyon kezdenél ki velük, mert az esetek többségében rossz vége lesz.
2017. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!