Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy friss kapcsolatban normáli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy friss kapcsolatban normális ha még nem mondja hogy szeret igaz?

Figyelt kérdés
Nem régen jöttem össze egy fiúval akivel régebben is majdnem sikerült, de akkor valahogy nem jött össze, és akkor sokszor mondtuk egymásnak, viszont most nem igazán írja és tudom hogy nagyon friss ez az egész csak annyit csalódtam ilyen téren hogy minden hülyeséget túlgondolok :D
2019. jún. 24. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mostmár komolyan gondolja és így nehezebb kimondania. Sok embernek nehéz kimondania. De attól még biztos, hogy szeret.
2019. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy normális.Ha komoly a kapcsolat,akkor nem is kell ezzel a szóval dobálózni.Ne aggódj!

Az én volt kapcsolatomban kb 1hónap együttlét után mondta ki a barátom,hogy szeret.Nem kell elsietni semmit.:)

2019. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam eleve ott kezdődik a kapcsolat, hogy már szeretjük egymást. Ez a "jöjjünk össze, aztán lesz, ami lesz" dolog annyira nem jön be.
2019. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Határozottan az előttem válaszolóval értek egyet. Két ember akkor dönt úgy hogy kapcsolatot kezdenek, ha már érzik hogy szeretik egymást,nem? Nekem 2 barátom volt,és mindkét esetben a kapcsolat előtt tisztáztuk hogy szeretjük egymást.
2019. jún. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen en is igy vagyok vele en ugy jottem ossze sz elozo baratommal hogy egy jo ideig legjobb baratok voltunk de mindketten tobbet ereztunk mar ugy viselkedtunk mint egy par es egyszer mondta hogy szeretlek satobbi es ezutan jottunk csak ossze
2019. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!