Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitcsináljak ha a barátom nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak ha a barátom nem alszik? 16/L

Figyelt kérdés
A barátommal a legtöbb délutánt együtt töltjük. Az exemet utálja, sokszor felhozza témának és mindig hozzá méri magát. (Mindhárman osztálytársak voltunk, akkor meg voltam őrűlve az exemért aki azóta már rég nem volt az exem és a barátommal sokat beszeltunk rola, mivel a kapcsolatunk elott legjobb baratok voltunk). És az exem nemrég elkezdte megosztani velem az álmait rólam... (letioltottam utána) de a lényeg hogy érdekes dolgokat írt és megmutattam a barátomnak ezeket az üzeneteket és azóta nem tud aludni, egyfolytában rémálmai vannak az exemről ahogy, “ránknyit”. Az a baj hogy még nem igazán tudunk együtt éjszakázni, ezáltal nem vagyok neki ott mikor aludna (nem tudom megvigasztalni stb) és emiatt nem alszik csak napi 1-1,5 órákat már 6.napja, mitcsináljak??

2019. jún. 26. 00:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy azért fontos hogy együtt “délutánozunk” mert múltkor elaludt mellettem és miközben rosszat álmodott, rázkódott, nyüszögött, de végűl felébresztettem.
2019. jún. 26. 01:03
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
A legjobb megoldás ha visszavonod a tiltást az exedrol és tisztazod vele a helyzetet. De úgy tedd hogy közben melletted a barátod hogy ő is lássa hogy neked o a fontos. Attól megnyugszik a lelke hogy nem veszíthet el téged.
2019. jún. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Nőjön fel és legyen önbizalma. Az én exem is csinál át ilyet, éjjel nem aludt mert sírt hogy nem aludhat velem. Én már akkor szánalmasnak tartottam ezt. Ő is önbizalomhiányos volt, meg egyéb kattjai is voltak.


A mostani párom más, magabiztos, érett, leheletnyit egoista. Vele nem kell ilyen gyerekes dolgokat átélnem.


Exem és én akkor 17, most 19 vagyok a párom 22.

2019. jún. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy a barátod túl komolyan veszi a dolgokat ? Szegény gyerek,még nyüszög is álmában XD már bocs,de ez megnevettetett.
2019. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😂
2019. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Forduljon pszichológushoz.
2019. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!