Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mitcsináljak, ha barátom túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak, ha barátom túl büszke és ezért nem ír, nem keres?

Figyelt kérdés
Bármilyen veszekedés után, akár ő a hibás akár nem sosem keres. Várja, hogy majd én keressem. Mikor megkérdeztem, hogy miért van ez, azt mondta hogy ő túl büszke és nagyon nehezen tudja félre tenni. ( 2 és fél hónapja vagyunk együtt. )

2018. júl. 8. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Írjál te. :)
2018. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindig én írok ő sose
2018. júl. 8. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Ez legyen a legnagyobb problémád az életben.


Talán ezzel akar rászoktatni arra, hogy ne hisztizz.

2018. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy ez nem így megy.

Hogy mindenhez két ember kell. Nem csak a romantikázáshoz meg a szeretkezéshez, de mondjuk egy béküléshez is. És hogy ha te annyit nem jelentesz neki, hogy az idióta elveit félretegye, akkor ez így sokáig nem fog működni.

2018. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló dolgokat csinál.....matekoznak.
2018. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mondd el neki, hogy ez neked milyen rosszul esik, és hogy higgye el hogy neked is félre kell tenni a büszkeséged ilyenkor, de megteszed, mert szereted. Egy kapcsolat akkor működik jól, ha mindketten tesztek érte.
2018. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#4-essel értek egyet, neki is kellene időnként kezdeményeznie. Nekem az a tapasztalatom, ha valami nem tetszik, tudasd vele, beszéljétek meg, mert később még nehezebb lesz változtatni rajta és csak folyton tüske lesz számodra. Egyébként meg ha ezek után is fontosabb a büszkesége, mint te, akkor nem akar téged igazán.
2018. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!