Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már semmit sem értek. Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már semmit sem értek. Miért volt ez az egész?

Figyelt kérdés
Nos nagyvonalakban megírom a sztorimat. Csak így mert nem akarom hogy felismerhető legyen. Nos megtetszett egy lány 11. Évfolyam elején. Ő az én évfolyamtársam és nem igazán beszéltünk sosem csak látásból ismerjük egymást. Ez a lányka adott néhány félrevezető jelet amiknek tudom hogy nem kéne hinnem de elhittem mégis. Egy pár ilyen "jel" után én vettem a bátorságot és felkértem keringőzni 12. Évfolyamra a szalagtűzőnkre,amit Ő el is fogadott azonnal. Nagyon örültem és már-már ekkor el is hittem hogy lehet ebből valami. Csakhogy ekkor meg már korábban is láttam hogy van valakije. Aztán még egyszer beszéltem vele de akkor nem igazán nézett a szemembe és kicsit olyan kelletlennek éreztem magam. Na de eltelt most a tanév és ráírtam hogy megkérdezzem mi a helyzet ezzel a szalagtűzős dologgal. Nos Ő azóta nem ír bár nem ismerősöm és nem tudom látja-e az üzenetem. Ez szöges ellentéte annak ahogy viselkedik... Köszi ha elolvastad a történetemet. A kérdésem szerintetek ez most mi volt?

2019. jún. 26. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Élőben "muszáj válaszolnia" ha odamész hozzá. Neten keresztül bátrabb és könnyebben ignorál.
2019. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem te voltál a hibás hanem a lány. Ha van valakije nem kellett volna elfogadnia.
2019. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Peti te vagy az?
2019. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Őhh milyen Peti? Nem tudom kiröl van szó :D Igen valóban könnyebb így ignorálni de nem nekem égő úgy gondolom. Kezdeni meg nem tudok semmitba helyzettel most... Haverom mondott olyat hogy valószínűleg játszadozik velem... Nem tudom.

:/

2019. jún. 26. 20:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Attól tartok kicsit hülyén és kényelmetlenül fog kijönni ez a szituáció. Neki is és nekem is....
2019. jún. 26. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt a lány a fő hibás, ha van barátja nem kellett volna elfogadnia a felkérést.
2019. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és kérdezd meg kerek perec, hogy miért nem válaszol. Lehetőleg, amikor egyedül van. Egyébként lehet, hogy tényleg játszik veled, mert jól esik neki, hogy valaki érdeklődik utána. De ez szemét viselkedés. Zárd rövidre és a méltóságod sem sérül.
2019. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jöhetnek még :) Lehet szórakozik de akkor miért fogadta el? Szimpi vagyok neki? Vagy mi???
2019. jún. 28. 17:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Szimpi vagy de nem akar tőled semmit. Igen, lehet, hogy azért fogadta el, mert így szórakozik veled. Nekem nem kéne ilyen lány. Az őszinteséget mindennél jobban becsülöm.
2019. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Énis nagyra becsülöm az őszinteséget. Egyébként ezzel most leszerepelt előttem. Jöhet még válasz!
2019. jún. 28. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!