Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nekem ez nem megy. Ma reggel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez nem megy. Ma reggel azt irta mar nem haragszik, de a szeretlek ez nem irja vissza. Es felhívtam h meg kérdezzem mit csinal azt mondta nem reg kezdte a melot es lenyomta a telefont. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Engedd el!
2019. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted a lányt akkor tegyél érte ne hagyd olyan könyen hogy kíszétáljon az életedböl
2019. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En vagyok csaj..különben meg en nem hagyom..de o folyton el lök magatol..es mar nemtudok mit csinalni😭
2019. jún. 27. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd, had csillapodjanak benne a dolgok. Ha nem keres 1 héten belül, esetleg beszélj vele te, ha nagyon nem bírod elengedni. Aztán majd meglátod, hogyan alakul.
2019. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kezdek attolfelni h mar nem szeret..de avval nyugtatók magam hohy regen is meg mondta mikor mar nem szeretett..szóval lehet j meg szeret vagy nemtudom,😭
2019. jún. 27. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor tudasd vele hogy szereted és nem akarod el veszteni vagy ha tudod hol lakik ved a bátorságot és meny oda hozá mert a fiúk soha nem veszik észre hogy milyen kincset vesztetek el amúgy nekem is valami ilyen problémám van csak egy lányal remélem tudnál segíteni ha érdekel akkor írj rám privátba

Remélem sikerül a te próblémádat megoldani

Sok síkert hozzá!

2019. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"regen is meg mondta mikor mar nem szeretett"

Oóóó! A 'szeretlek' nem hullámvasút!

Egyszer szeret, mászor pedig nem?

Akkor te vagy a talon, a tartalék, ha más éppen nem elérhető.

2019. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is a dolgokat a kontextusukban értelmezd. Önmagában az, hogy kinyom, mert rosszkor hívod (pl. munkában), csak annyit jelent, hogy tisztességes munkaerő, nem azt, hogy szeret vagy nem szeret.

Viszont ha korábban közölte, hogy nem szeret, akkor tiszteld meg őt azzal, hogy komolyan veszed, amit mond, és szállj le róla. Vagy komolyan mondta, és ebben az esetben komolyan kell venni, vagy nem mondta komolyan, ebben az esetben viszont nem szavahihető ember, az ilyesfajta ember viszont alkalmatlan normális kapcsoaltra.

2019. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!