Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Köteles vagyok tűrni, hogy az...

Köteles vagyok tűrni, hogy az egyik lakó a házban egész nap fúr? Már felhívtam a közös képviseletet emiatt, de ott azt mondták, hogy reggel 9 és délután 5 között nem tiltja semmi.

Figyelt kérdés
Ezt nehezen hiszem el, mert az interneten is azt olvastam, hogy csak lakásfelújítás esetén vagyok köteles tűrni, de ez nagyon régóta tart, tehát biztos, hogy nem lakásfelújítás miatt van.Azért is rossz, mert hetente 1*-2* itthonról dolgozom távmunkába, sokat kell telefonálnom, ráadásul németül, ami így nagyon nehéz. Szerintetek mit tudok csinálni?

2016. nov. 25. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Nagy valószínüséggel nem tehetsz ellene sokat, mert ha a házirendben ez áll, akkor joga van erre.

Ami megoldás, hogy veszel egy füldugót vagy fejhallgatót, akkor nem hallod a külsö zajokat.

2016. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Fogod magad ès elmesz egy nyugodt helyre. Beülsz egy csendesebb kàvèzòba. Felùjìtàs bőven tarthat akàr hònapokig evekig is. gondolom nem villanykörtét szerel csak.
2016. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Miért nem kérdezed meg a lakótársat, hogy miért és meddig csinálja?

Isztok egy kávét, elbeszélgettek és máris jobb mindenkinek.

2016. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy egy fogorvos...

:)

2016. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A közös képviselő rosszul tudja!!

A jegyzőnél tudsz birtokvédelmet kérni, ha valaki nem rendeltetésszerűen használja a lakását, és ezzel zavarja a többi lakót.

(Pl. berendezett otthon egy gépműhelyt és sorozatban gyárt valamit.)

2016. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!