Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+1 hetes vagyok egyik nap...

8+1 hetes vagyok egyik nap baráztam kicsit viszont ma véreztem i reggel a pocim szurkál és ha mozgok akkor fáj kicsit felhivtam az orvosomat aztmondta feküdjek és pihejek, mit teheték még annak érdekében hogy ne legyne semmi baj?

Figyelt kérdés

sajnos nem tudok elmennei dokihoz mert Balatonon vagyok

nagyon félek:(:(:(


2009. aug. 20. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
en elmennek az ugyeletre es ott talan felirnak magzatmegtarto gyogyszert! addig is pihenj rengeteget es szedjel elevitet es magne b6 ot! remelem minden rendben lesz veletek!
2009. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát a legjobb tényleg az ügyelet lenne. Gondolj bele, a Balcsiról még haza is kell menned és az utazás nagyon nem fog jót tenni.

Ne kockáztass!

2009. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
irány az ügyelet,kaphatsz gyógyszert,még nem késő!
2009. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal ügyelet!!! Vérzéskor éjjel/nappal AZONNAL ügyelet! percek is számíthatnak!
2009. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Voltam ügyeleten azt mondták kicsit kinyilt a méhszájam és sokat feküdjek pihenjek kaptam utrogestant,remélem minden renben lesz:(
2009. aug. 20. 18:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,te szegényke,szorítok nektek!Az utrogestan jó gyógyszer,remélem segít megtartani a babádat!Csak wc-re kelj fel,meg mosakodni,és semmi megerőltetés!
2009. aug. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy elmentél!

Kívánom, hogy minden rendben legyen! Kíméld magad amennyire csak lehet!

Drukkolok!

2009. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elso valaszolo vagyok. okosan tetted, hogy elmentel! tartsd be az orvos utasitasat, nyugalomra es pihenesre van szukseged. csak akkor kelj fel, ha nagyon muszaly! a gyogyszer nagyon fontos ilyenkor!

jo pihenest es kivanom a legjobbakat!

10+4 km

2009. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!