Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Néha gyereknek nézem a pasim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha gyereknek nézem a pasim ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy értem ,hogy a viselkedése olyan kis eleven néha. Úgy érzem mintha egy gyerek lenne. Szeretek gondoskodni róla. Főzni neki. Aggódni érte.Legutóbb küldött egy képet. Olyan cuki feje van rajta,olyan szép a szeme ,meg kell zabálni ...Ez a gondolat jut eszembe amikor csak ránézek. Nem kisgyerek persze. De néha olyan érzésem van mintha annak nézném. Lehet ennyire vágyok egy saját gyerekre ? Nem gáz ,hogy cukinak tartom a pofiját ? Nemtudom úgyérzem valami baj van velem.

2019. jún. 28. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj? :D Addig jó, amíg ilyen szemmel tudsz ránézni, ezzel szerintem nincs semmi baj.


Persze ha tud férfi is lenni,ha kell. De az,hogy gyerekesen viselkedik,az szerintem tök jó, legalább nem egy unalmas fap*fa :D

2019. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nincs ezzel baj, de ha egyszer szembejön veled egy igazán férfias férfi, aki el akarna csábítani, nem vágynál rá? Nem erzened x idő után hogy neked egy igazi férfi kell?
2019. jún. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Én a barátnőmmel vagyok így. Nagyon gyerekes és az arca is, pedig idősebb nálam 5 évvel, de nagyon szeretem. 24F
2019. jún. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Minden pasi egy nagy gyerek, de ez így jó 😊
2019. jún. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És ő hogy viszonyul ehhez? Megfelel neki, hogy a személyedben egy pótanyukát kapott, aki a gyermeki igényei mellett (persze kényelmes neki, ha ellátod, mint az anyja ötéves korában) a szexuális igényeit is kielégíti? Nem zavarja őt, hogy gyerekszámba veszed?

Neked miért jó (milyen igényedet elégíti ki) az egyenrangú társ helyett egy gyerek? Mi lenne, ha netán felnőne, magára eszmélne és nemcsak anyai gondoskodásra vágyna, hanem társra?

2019. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 October15 ***** válasza:
Igazából csak annyi változik, hogy egyre drágább játékokkal játszunk szóval belefér.
2019. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!